Місто завжди допомагатиме родинам загиблих, – Владислав Атрошенко

У Чернігові на кладовищі «Яцево» у секторі з похованнями воїнів АТО/ООС вже завершили вимощення доріжок спеціальною плиткою. До каплички, яка побудована у 2018 році на честь пам’яті воїнів, полеглих за Україну в російсько-українській війні, підвели електроживлення, а довкола зробили освітлення.

Все це зроблене на прохання родин загиблих воїнів в АТО/ООС, висловлені під час зустрічі з чернігівським міським головою у лютому цього року.

Голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський 2 червня прийшов на щотижневу розширену нараду в міську раду, щоб від імені всіх близьких та рідних загиблих воїнів-героїв подякувати за підтримку їх ініціатив, зокрема у впорядкуванні кварталу поховань воїнів АТО/ООС на Яцево. Наразі там поховано вже 57 наших земляків, які ціною власного життя відстоювали незалежність та територіальну цілісність на сході України. Микола Шанський сказав про те, що родини загиблих висловлюють подяку кожному, хто долучився до робіт у кварталі загиблих героїв, де все зроблено відповідально та з турботою.

– Хочу зазначити, що я як міський голова та весь керівний склад структурних підрозділів міської ради, та і все місто щиро вдячні за подвиг ваших дітей, яких зараз немає серед нас. Як і за подвиг тих бійців, які зараз служать, які повернулися і зараз живі. Поки ми при владі, ніяких «ЧНР» у Чернігові не буде! Ми відбудовуємо Чернігів. А дасть Бог, почнемо згодом відбудовувати й Україну. Я вважаю, що всі нам добрі друзі, але світ є конкурентним, тому треба будувати потужну економічно і політично Україну. На таких засадах ми працюємо й пишаємося нормальними робочими стосунками з вами, – підкреслив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, звертаючись до голови громадської організації та родин загиблих.

Міський голова принагідно запевнив, що всі розпочаті роботи по покращенню благоустрою в кварталі поховань воїнів АТО/ООС, де планується також і встановлення камер відеоспостереження, і в Березовому гаю, де влаштовується додаткова інфраструктура на пам'ятній алеї, будуть доведені до кінця.

– Місто завжди допомагатиме, робитиме все можливе і підставлятиме плече родинам загиблих. Ми повинні розуміти, що психологічний стан їх досить складний, їм потрібна особлива увага. Те, що ми можемо зробити по благоустрою чи по будь-яких інших питаннях, які підкреслюють нашу увагу і повагу до них, я прошу робити уважно і ретельно, – звернувся він до підлеглих.

Технічні подробиці щодо зробленого. Площа укладених доріжок у центральній частині кварталу поховань воїнів АТО/ООС складає близько 200 кв. м. Плитка – виробництва КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради. Всі роботи виконувалися працівниками цього ж комунального підприємства. Доріжки тут тепер рівні й на одній висоті, все виглядає охайно та естетично. Далі робитимуть благоустрій наступного квадрату з похованнями героїв.

Також у кварталі загиблих воїнів для убезпечення від будь-яких проявів хуліганства чи вандалізму планується розмістити 16 камер відеоспостереження, які фіксуватимуть номери машин та обличчя перехожих. Також у капличці підрядник має вирішити питання з намоканням даху.

Неподалік на території кладовища, а саме на кінцевій зупинці громадського транспорту, працівники КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» незабаром завершать облаштування вбиральні для відвідувачів - про це теж просили члени родин загиблих.

На «Алеї Слави» в Березовому гаю, де висаджені дубки у пам’ять про кожного з полеглих у цій війні чернігівців, незабаром замінять 43 іменні металеві таблички на гранітні, які можуть слугувати довше.

Окремим є питання про реконструкцію стел з портретами загиблих у російсько-українській війні та Героїв Небесної Сотні у сквері ім. М. Попудренка. Його вирішення планується у 2021 році, коли робитимуть загальну реконструкцію цього скверу. А вже цього тижня фахівці разом з організаціями родин загиблих обговорюватимуть змістовне наповнення електронного інформаційного терміналу, який встановлять у цьому сквері. Там буде інформація про всіх героїв-захисників з Чернігова і Чернігівщини.

Пресслужба Чернігівської міської ради

герої АТО Владислав Атрошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
78 просмотров в августе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии