• Главная
  • 68 тисяч медиків отримали бонуси та безлімітний інтернет від Київстар
Новости компаний
16:30, 5 июня 2020 г.

68 тисяч медиків отримали бонуси та безлімітний інтернет від Київстар

Новости компаний

Протягом карантину компанія підтримує медичних працівників з усієї України. З червня їм надано доступ до безлімітного інтернету на 90 днів.

За час карантину мобільний оператор нарахував бонуси в еквіваленті 150 грн* 68 тисячам лікарів та медсестер з реєстру  медичних працівників України**. 58 тисяч з них отримали бонус двічі (враховувалася дата подачі заявки та подовження терміну дії карантину). 

У червні усім 68 тисячам медиків, які раніше отримали бонуси, Київстар надав доступ до безлімітного інтернету на 90 днів - без додаткових оплат. 

«Ми продовжуємо підтримувати медиків. Незважаючи на послаблення умов карантину, вони, як і раніше, залишаються на передовій у боротьбі з коронавірусною хворобою, – сказав Олександр Комаров, президент Київстар. – Бонуси, інтернет – для нас це засіб сказати лікарям: ми вдячні за те, що ви робите щодня. І поки ви лікуєте хворих, ми допомагаємо вам, як і завжди, залишатися на зв’язку».

Нагадаємо, що допомога медикам – це лише частина інвестицій Київстар у боротьбу з COVID-19 в Україні. Раніше компанія повідомляла, що виділяє 30 мільйонів гривень благодійної допомоги на закупівлю медичного обладнання спільно з  БФ «Твоя опора». Окрім того, Київстар зробив цілу низку акційних пропозицій своїм абонентам та бізнес-клієнтам, щоб під час карантину вони мали доступ до певних сервісів та ресурсів без внесення оплати. Загальна сума інвестицій Київстар склала понад 60 млн гривень. Детальніше про них  можна дізнатись за посиланням: kyivstar.ua/uk/covid2019

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...