• Главная
  • Чернігівська область перевищила показники по коронавірусу. Є ризик посилення карантину
11:33, 9 июня 2020 г.

Чернігівська область перевищила показники по коронавірусу. Є ризик посилення карантину

Чернігівська область перевищила показники по коронавірусу. Є ризик посилення карантину

Владислав Атрошенко, спираючись на статистику за минулий тиждень, попередив чернігівців, що місто ризикує повернутися до більш жорстких обмежень.

Напередодні, 8 червня, Центр громадського здоров’я оприлюднив дані щодо статистичних критеріїв, згідно з якими регіони можуть ухвалювати рішення про пом’якшення карантину.

Нагадаємо, є три ключові фактори: кількість нових випадків за тиждень (не більше 12 на 100 тисяч населення), заповненість ліжок у інфекційних відділеннях лікарень (не більше 50 % від відведених для інфікованих коронавірусом) та кількість проведених за тиждень тестів (не менше 12 на 100 тисяч).

Згідно даних ЦГЗ, Чернігівська область дотримується другого та третього пункту (заповненість – 6,57 %, кількість тестувань – 31,75), але перевищує поріг по кількості хворих.

Зокрема, за минулий тиждень в області було виявлено 12,32 хворих на кожні 100 тисяч. Нехай і несуттєве – але перевищення.

Це дало змогу ЦГЗ включити Чернігівщину до 7 регіонів, де пом'якшувати карантин не рекомендовано.

Крім Чернігівської області це також Чернівецька, Рівненська, Львівська, Житомирська, Закарпатська, Волинська та місто Київ. У всіх є лише один фактор ризику – перевищення по кількості нових хворих.

На нараді у Чернігівській міській раді Владислав Атрошенко нагадав, що у попередні тижні в місті спостерігалося скорочення кільксті нових інфікованих, що дозволило пом'якшити карантинні обмеження. Але після цього, протягом останнього тижня, кількість хворих різко зросла.

– Ми на межі. Якщо її перейдемо – будемо змушені повернутися до попередніх умов карантину з зупинкою деяких видів бізнесу. Наша економіка цього вже не витримає, – звернувся він до мешканців Чернігова. – Я дуже прошу, щоб ми берегли здоров’я своє і своїх дітей. Якщо скотимося нижче цифр Кабміну… Нічого доброго нам повернення до карантинних умов не принесе.

***

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#коронавірус #карантин #Владислав Атрошенко #статистика #Центр громадського здоров'я
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...