• Головна
  • У Чернігові нагородили переможців журналістського конкурсу «МедіаЧе»-2020
09:03, 16 червня 2020 р.

У Чернігові нагородили переможців журналістського конкурсу «МедіаЧе»-2020

Вчора, 15 червня, у Чернігові нагородили фіналістів та переможців 5-го конкурсу журналістських робіт серед медійників Чернігівщини «МедіаЧе».

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Цього року на конкурс надійшло 78 робіт27 медійників подали свої тексти, телесюжети, відеоматеріали у чотирьох номінаціях. Різнопланові матеріали присвячені як здобуткам Чернігівщини та її жителів — так і проблемам, які стоять перед регіоном.

У Чернігові нагородили переможців журналістського конкурсу «МедіаЧе»-2020, фото-1

Члени оргкомітету — керівник обласного осередку НСЖУ та Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко, голова «Професійної спілки працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» Владислав Савенок, відповідальний секретар обласної організації НСЖУ Ольга Чернякова, представник Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Валерій Сорокін — упродовж тижня вивчали подані роботи, аби обрати 12, які потраплять до фіналу.

На другому етапі конкурсу матеріали-фіналісти оцінювало незалежне журі, до складу якого увійшли відомі в області журналісти та експерти медіагалузі: Наталія Бушай, Ірина Гайова, Надія Дерев’янко, Сергій Народенко, Павло Пущенко, Ірина Синельник. Їхні бали і визначили лідерів у тематичних номінаціях. А ось переможця у номінації «Чернігівщина: голос спільноти» обрала аудиторія під час онлайн-голосування.

Отже, переможцями конкурсу стали:

  • у номінації «Чернігівщина: голос спільноти» — Лариса Галета за статтю «Замість ФАПу – Ніна Киянець» (фіналістка у номінації «Дякуємо медикам»);
  • у номінації «Молодь Чернігівщини» — Віра Курико за репортаж «Дерев’яне серце»;
  • у номінації «Дякуємо медикам» — Аліна Клименко за сюжет «У Чернігові вперше зробили комбіновану операцію на серці й легенях» та Павло Солодовник за випуск передачі «Точка дотику» «Чернігівщина і коронавірус, секрети захисту і життя чернігівців у Китаї»;
  • у номінації «Реформи на Чернігівщині» — Дар'я Янушкевич за сюжет «Скорочення працівників та ліжкомісць: як другий етап реформи вплине на протитуберкульозний диспансер»;
  • у номінації «Чернігівщина патріотична» — Віра Курико за репортаж «Ленін і пустота»;
  • відзнака голови Чернігівської ОДА — Любов Сила за статтю «Чернігівські слони та інші дивовижні творіння Георгія Вербицького».

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

  • Юлію Ковтун — завідувача сектору комунікації Головного управління національної поліції в Чернігівській області;
  • Наталію Сокол — кореспондента товариства з обмеженою відповідальністю «Медіа-центр «ВІСТІ», м. Ніжин;
  • Юліану Шалетіну-Довгач — головного редактора журналу «BOOM».

Ірина Сенченко вручила телевізійникам з каналів «UA: Чернігів», «Дитинець» та «Новий Чернігів» відзнаки Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МедіаЧе #конкурс #нагороди #журналісти
Оголошення
live comments feed...