• Главная
  • На півночі Чернігівської області відремонтують дорогу, що веде до кордону з Росією
10:20, 16 июня 2020 г.

На півночі Чернігівської області відремонтують дорогу, що веде до кордону з Росією

На півночі Чернігівської області відремонтують дорогу, що веде до кордону з Росією

Ділянка дороги Р-65 у Новгород-Сіверському районі готується до ремонту, повідомили у Службі автомобільних доріг у Чернігівській області

Минулого тижня відбулася виїзна нарада щодо поточного середнього ремонту ділянки Р-65 КПП «Миколаївка» – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП «Катеринівка» у Новгород-Сіверському районі.

Мова йде про 7,5 кілометрів дороги від Пироговського мосту (межа Сумської та Чернігівської областей) до Новгорода-Сіверського. Загалом же ця дорога є маршрутом руху між контрольно-пропускними пунктами «Грем’яч», «Миколаївка» та «Катеринівка» і забезпечує оборону і безпеку кордону України.

– Це дуже визначна подія для нас, адже дорога, яка буде ремонтуватись, з’єднає Сумщину і  Чернігівщину, це дуже важлива транспортна артерія. Наразі цей відрізок у поганому стані. Хоча тут щороку проводиться ямковий ремонт, але в силу високої завантаженості за місяць-півтора дорога знову розбивається. Ремонт кардинально вирішить проблему транспортного сполучення між Шосткою і Новгородом-Сіверським, – сказавукоментарі дляШостка.INFOміський голова Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко.

Крім ремонту дорожнього полотна (два шари асфальтобетону – вирівнюючий та верхній) передбачено укріпити узбіччя, встановити знаки та відбійники, а також відремонтувати міст через Десну і влаштувати систему водовідведення на Путивській гірці (це допоможе запобігти зсувам ґрунту)

На мосту, довжина якого складає майже 400 метрів, відновлять деформаційні шви, гідроізоляцію, тротуари, оновлять перила та бар’єрну огорожу. Передбачено й монтаж освітлення на сонячних батареях.

Ремонтувати дорогу будуть поступово – кожну смугу окремо. Тож повного перекриття руху не буде. Воно передбачене лише на останньому етапі, коли буде вкладатися верхній шар асфальтобетону.

Підготовчі роботи мають розпочатися вже цього тижня. Якщо не підведе погода – підрядна організація планує завершити роботи до жовтня поточного року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ремонт дороги #Р-65 #Новгород-Сіверський #міст через Десну
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...