• Главная
  • Тривають ремонті роботи на дорогах Чернігівської області
13:25, 17 июня 2020 г.

Тривають ремонті роботи на дорогах Чернігівської області

Тривають ремонті роботи на дорогах Чернігівської області

На дорозі Р-83 у Сновському районі влаштовано більше 5 кілометрів верхнього шару і укріплено понад 8 кілометрів узбіччя.

На ділянці поточного середнього ремонту дороги Р-83 (під'їзд до смт Березна) вже укладають верхній шар асфальтобетону. Станом на кінець минулого тижня влаштовано 5,2 км проїзної частини. Це майже половина протяжності ремонтованої ділянки.

Там само проводяться роботи з укріплення узбіччя щебеново-піщаною сумішшю. Станом на початок цього тижня укріплено 8150 погонних метрів узбіччя. Роботи тривають. Загальна протяжність ремонтованої ділянки – 11,5 км.

Зміцнення узбіч сприяє підвищенню техніко-експлуатаційних якостей автомобільних доріг і поліпшує умови безпеки руху. Ці роботи виконують для запобігання проникнення в ґрунт земляного полотна поверхневих вод. Укріплене узбіччя також захищає від навантаження прикромкову частину асфальтобетонного покриття проїзної частини. А також забезпечує заїзд на них та безпечну тимчасову зупинку транспортних засобів.

Цього тижня роботи продовжуються. На ділянці ремонту організовано реверсивний рух.

Служба автомобільних доріг просить водіїв дотримуватися правил безпеки дорожнього руху та вказівок дорожніх працівників, що контролюють пропуск транспорту. Також автомобілістам слід звертати увагу на знаки, що попереджають про проведення дорожніх робіт та про закрите на час виконання ремонту узбіччя.

Нагадуємо, що в Сновському районі між селами Кучинівка та Рогізки ремонтується ділянка регіональної автотраси Р-83 протяжністю 11,5 кілометрів. Тут планується: влаштувати вирівнюючий та верхній шари дорожнього покриття, укріпити узбіччя, облаштувати посадкові майданчики, пішохідні доріжки, нанести розмітку, встановити елементи організації дорожнього руху.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Березна #Р-83 #ремонт дороги
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...