• Главная
  • В "Градецькому" демонтували панно "Давній Чернігів", виготовлене в експериментальній лабораторії
11:02, 22 июня 2020 г.

В "Градецькому" демонтували панно "Давній Чернігів", виготовлене в експериментальній лабораторії

В "Градецькому" демонтували панно "Давній Чернігів", виготовлене в експериментальній лабораторії

Цими вихідними у готелі "Градецький" професійно демонтували декоративне панно "Давній Чернігів" Галини Севрук, яке було створено в 1981 році.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив куратор мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру Леонід Марущак.

За його словами, в цьому демонтажі немає жодної "зради", адже все вдалося вирішити полюбовно та зберегти унікальне панно.

"Хороший приклад дипломатичного підходу до питання від спільноти Chernihiv Monumentalism. Шедевр Галини Севрук був виготовлений у Києві, в експериментальній лабораторії Ніни Федорової для готелю в Чернігові. Сам же готель кілька років залишається у приватній власності. Не байдужим активним жителям Чернігова, вдруге вдалось погодити на всіх рівнях професійний демонтаж та передачу монументальних творів до Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана - чи не єдиного художнього музею України, який на чолі з Юрієм Ткачем, радо приймає в свої фонди твори українського монументального мистецтва радянського періоду", - зазначив пан Марущак.

В свою чергу, директор Художнього музею імені Галагана Юрій Ткач припускає, що чернігівці зможуть побачити цей шедевр не раніше вересня цього року.

"Нам досі не дозволяють пускати до себе відвідувачів, хоча всіх протиепідемічних заходів ми дотримуємось. Тому, навіть при великому бажанні, ми поки не можемо експонувати це панно. З іншої сторони в музеї все треба гарно підготувати, знайти місце та обробити поверхню, ну і зібрати до купи саме панно, адже зараз воно в розібраному стані. Ми хотіли б якомога скоріше його показати, адже це панно вже набуло резонансу й на всеукраїнському рівні серед фахівців. Але треба все зробити правильно з технічної точки зору", - сказав пан Ткач.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#панно #Градецький #готель #мистецтво #демонтаж
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...