Культура у Чернігові: на зарплатах зекономлять, аби зробити ремонт

Культура у Чернігові: на зарплатах зекономлять, аби зробити ремонт, Сергій Кириченко

На сесії Чернігівської міської ради 25 червня депутатам запропонують внести зміни до Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Міський Палац культури»

У пояснювальній записці говориться, шо «у зв’язку з потребою розширення окремих напрямків діяльності Міського Палацу культури на 2020-2021 роки існує необхідність внесення змін до Програми… у частині коригування заходів та обсягів їх фінансування».

Конкретно – депутатам запропоновано зменшити витрати на заробітні плати артистів і збільшити кошторис на ремонтні роботи.

Зокрема, у 2020 році на зарплати музикантам муніципального духового оркестру, артистам професійного балету і 8 аматорських колективів та інших фахівців запропоновано скоротити на 249 тисяч гривень або на 3,5 %. На 2021 рік закладена економія у 200 тисяч гривень (2,5 %).

Натомість приблизно по 200 тисяч в 2020 та 2021 роках планується спрямувати назакупівлю будівельних матеріалів для поточного ремонту приміщень Палацу.

Ще 148 тисяч у наступному році чиновники хочуть закласти на витрати, пов’язані з функціонуванням Палацута утриманням прилеглої території. Якраз на 148 тисяч прогнозовано у 2021 році складе економія на комунальних платежах (електроенергія, тепло, вода).

При цьому загальний обсяг фінансування за рахунок бюджету протягом дії Програми залишаються незмінними.

бюджет Палац культури зарплати ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
515 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии