• Главная
  • Культура у Чернігові: на зарплатах зекономлять, аби зробити ремонт
15:21, 22 июня 2020 г.

Культура у Чернігові: на зарплатах зекономлять, аби зробити ремонт

Культура у Чернігові: на зарплатах зекономлять, аби зробити ремонт

На сесії Чернігівської міської ради 25 червня депутатам запропонують внести зміни до Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Міський Палац культури»

У пояснювальній записці говориться, шо «у зв’язку з потребою розширення окремих напрямків діяльності Міського Палацу культури на 2020-2021 роки існує необхідність внесення змін до Програми… у частині коригування заходів та обсягів їх фінансування».

Конкретно – депутатам запропоновано зменшити витрати на заробітні плати артистів і збільшити кошторис на ремонтні роботи.

Зокрема, у 2020 році на зарплати музикантам муніципального духового оркестру, артистам професійного балету і 8 аматорських колективів та інших фахівців запропоновано скоротити на 249 тисяч гривень або на 3,5 %. На 2021 рік закладена економія у 200 тисяч гривень (2,5 %).

Натомість приблизно по 200 тисяч в 2020 та 2021 роках планується спрямувати назакупівлю будівельних матеріалів для поточного ремонту приміщень Палацу.

Ще 148 тисяч у наступному році чиновники хочуть закласти на витрати, пов’язані з функціонуванням Палацута утриманням прилеглої території. Якраз на 148 тисяч прогнозовано у 2021 році складе економія на комунальних платежах (електроенергія, тепло, вода).

При цьому загальний обсяг фінансування за рахунок бюджету протягом дії Програми залишаються незмінними.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#бюджет #Палац культури #зарплати #ремонт
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...