На кожному в’їзді до Чернігова хочуть розставити поліцейських

На кожному в’їзді до Чернігова хочуть розставити поліцейських

Чернігівська міська рада звернулася до міністра внутрішніх справ щодо можливості встановлення стаціонарних постів поліції на в’їздах до міста.

У тексті звернення говориться, що Чернігів наразі активно проводить капітальні ремонти автодоріг, проте, транзитний вантажний транспорт завдає суттєвої шкоди новому дорожньому покриттю.

Особливо гострою ця проблема є у спекотний період року, що призводить до значних матеріальних збитків як державного, так і місцевих бюджетів.

Окрім цього пересування вантажного транспорту у містах негативно позначається на екологічних характеристиках повітря та ставить під загрозу безпеку дорожнього руху.

Також міністру нагадали, що у зв’язку із завданням великовантажними транспортними засобами непоправної шкоди новому дорожньому покриттю та архітектурним пам’яткам, у 2018 році у Чернігові було ухвалене рішення заборонити в’їзд до центральної частини міста великогабаритному та великоваговому транспорту.

Тоді ж була розроблена та погоджена схема розміщення відповідних дорожніх знаків, що вказували напрямки об’їзду Чернігова транзитним вантажним автотранспортом.

Втім, цього виявилося замало – тож тепер для безпеки дорожнього руху і заради уникнення руйнування доріг та збереження історичної частини Чернігова, депутати міської ради просять задіяти більш серйозні важелі впливу на водіїв-порушників. Саме для цього й потрібні стаціонарні пости поліції на в’їздах до міста.

Під час обговорення було вирішено просити такої допомоги не лише для Чернігова, але й для усіх обласних центрів України.

поліція стаціонарний пост руйнування доріг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
388 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии