Мер Чернігова і нардепи від Чернігова посварилися через чиновницю з Чернігова

Конфлікт спровокувала присутність заступниці міністра спорту Ніни Лемеш на конференції партії «Рідний дім», яка проходила у Чернігові півтори тижні тому.

Участь у заході державної чиновниці обурила двох депутатів від Чернігівщини. Олег Семінський та Сергій Гривко. Останній заявив про те, що написав звернення про інцидент керівництву Ніни Лемеш (вочевидь – міністру та голові уряду. – Прим. авт.)

В свою чергу Владислав Атрошенко заступився за Ніну Лемеш та назвав листи, підписані депутатами, «доносом» і «погрозами» на адресу державного службовця.

– Витівка депутатів, на мій погляд, безглузда і абсолютно безвідповідальна… Вона у вільний від роботи час відвідала партійну конференцію, – зазначив міський голова. І натякнув на те, що така реакція депутатів має місце через те, що пані Лемеш наважилася відвідати захід іншої партії – не «Слуги народу».

– Погрози, що хтось не туди пішов не в ту партію чи політичну силу – це дуже тривожний дзвіночок. Не може бути таких заяв у демократичній державі. І такі листи набагато більшу несуть загрозу, ніж заяви про «поддутую корабельную сосну» і продаж собак, – зауважив Владислав Атрошенко.

Міський голова дав депутатам три дні на вибачення перед Ніною Лемеш і попросив юристів міської ради вивчити листи і дати їм правову оцінку.

– Якщо ці депутати вибачаться протягом найближчих трьох днів і скажуть, що це була помилка – ми залишимо без уваги. Хай це буде просто свідченням відсутності клепки в їхніх головах. Але якщо не буде від Гривка і Семінського вибачень – ми тоді зробимо відповідну реакцію, – додав мер.

Самі автори листів, вочевидь, вибачатися не збираються. Зокрема, на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Гривко зазначив, що те зауваження, яке він зробив щодо участі заступниці міністерки у партійному заході, вважає доречним:

«Заступник міністра повинен розвивати свій профільний напрямок, а не працювати на опозиційну політичну партію і саботувати роботу в міністерстві. Це питання політичної етики, трудових відносин та моралі»

Також він у відповідь пообіцяв меру «належну правову оцінку» щодо сказаного «під запис в класичному стилі погроз та образ».

Олег Семінський зробив більш розлогий допис у «Фейсбук» і також перейшов на особисті образи, порівнявши Владислава Атрошенка з «доном Корлеоне» (персонаж класичного роману Маріо П’юзо про мафію «Хрещений батько»), а його манеру спілкуватися – з «бандитськими сходками».

Завершив монолог депутат від Чернігова обіцянками перемогти діючого мера на жовтневих місцевих виборах.

скандал конфлікт Владислав Атрошенко Олег Семінський Сергій Гривко Ніна Лемеш
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
907 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии