Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж"

Редакція сайту 0462.ua, газети «Семь дней» та наш партнер – Зоокомплекс «Синий ёж» пропонують вам взяти участь у фотоконкурсі, головними героями якого стануть ваші домашні тварини.

Як буде проходити конкурс

Перший етап – визначення проміжних переможців

Протягом п’яти тижнів, з 1 липня по 17 серпня, ми приймаємо фотографії, на яких зображені ваші домашні улюбленці: собаки чи коти, хом’ячки або папуги, акваріумні рибки чи ящірки… підходять будь-які ваші друзі.

Щопонеділка ми будемо розміщувати всі фотографії, які надійшли протягом одного тижня, в окремому пості на сторінці сайту Чернігова у мережі Facebook , а також в окремій публікації на самому сайті www.0462.ua. Голосування буде проходити у Facebook і триватиме сім днів. Проголосувати за того учасника, який вам найбільше сподобався, можна, безпосередньо натиснувши лайк під його фотографією. Через тиждень ми підводимо підсумок проміжного голосування і публікуємо в понеділок фото чергових учасників, що надіслали нам фотографії за ці сім днів. Так триватиме п’ять тижнів.

Далі все просто: більше вподобань – вище місце за підсумками тижня. Автор фотографії, яка збере за тиждень найбільше лайків, отримає проміжний приз від Зоокомплексу «Синий ёж». Це буде: для кота – пуходерка та миска для води, для собаки – фрізбі та портативна поїлка.

Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-1 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-2

Другий етап – визначення переможця конкурсу

Перші п’ять учасників з кожного тижня за кількістю зібраних уподобань потраплять до фіналу і за п’ять відбірних тижнів утворять 25 фіналістів. Їх фотографії ми опублікуємо в понеділок, 10 серпня, і серед них протягом останнього тижня конкурсу за тією ж схемою відбудеться вирішальний етап голосування – визначення головного переможця. 17 серпня ми підведемо підсумки голосування і розкажемо, хто ж переміг у цьому конкурсі домашніх улюбленців.

Тут, звісно, також передбачені призи від Зоокомплексу «Синий ёж» для ваших улюбленців: дряпалка з аркою (38*50*79 см) – для кота, GPS-трекер – для собаки (у разі перемоги інших тварин буде можливість отримати більш відповідний приз у цій самій ціновій категорії).

Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-3 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-4

Крім того, найкращі фотографії кожного тижня та фінального етапу конкурсу ми опублікуємо на сторінках газети «Семь дней».

Отже, п’ять попередніх етапів конкурсу «Мій домашній улюбленець» проходитимуть від понеділка до понеділка протягом наступних п’яти тижнів. А з 10 по 17 серпня можна буде проголосувати за найкращий знімок у фіналі.

Як надіслати фотографії

Чекаємо фотографії перших учасників до наступного понеділка, 6 липня. Їх можна надіслати через особисті повідомлення в нашу групу у Facebook, через Viber на номер 063 423-68-39, на електронну пошту [email protected] або навіть безпосередньо до редакції за адресою у Чернігові: 14013, вул. Шевченка, 42, оф. 307.

До фотографії обов’язково додайте ім’я вашого улюбленця, а також ваше прізвище та ім’я і контактний телефон. Також дуже бажано додати до фото короткий опис: вік та кілька речень про те, як тваринка у вас опинилась, що любить, тощо. Нехай про ваших друзів і про те, як сильно ви їх любите, дізнаються всі.

Не забудьте зробити позначку «Фотоконкурс «Мій домашній улюбленець».

Усі світлини, які надійдуть до 10:00 понеділка, братимуть участь у голосуванні протягом наступного тижня. Головного переможця конкурсу «Мій домашній улюбленець» також буде визначено шляхом голосування у Facebook з 10 серпня до 10:00 17 серпня.

***

Голосуйте за фотографії, які вам сподобались, лайками. Чим більше вподобань, тим більше шансів на перемогу. Тому важливо не лише підтримати достойних, на вашу думку, учасників, але й поширити допис, аби про конкурс дізналися якомога більше ваших друзів і підтримали тих, хто на це найбільше заслуговує.

Ще раз нагадуємо: переможці отримають призи від нашого партнера – Зоокомплекса «Синий ёж». Це буде: для кота – пуходерка та миска для води, а для собаки – фрізбі та портативна поїлка для тих, хто збере найбільше голосів на попередніх етапах конкурсу. У фіналі на переможця чекатиме: для кота – дряпалка з аркою, для собаки – GPS-трекер. 

Партнер конкурсу – Зоокомплекс «Синий ёж» працює в Чернігові вже понад рік. За цей час сотні власників домашніх тварин скористалися послугами закладу.

Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-5 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-6 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-7 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-8 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-9 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-10 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-11 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-12 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-13 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-14 Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-15

«Синий ёж» – перший торгово-розважальний центр для ваших улюбленців, де в одному місці можна знайти повний перелік усього необхідного: від магазину зоотоварів до ветеринарної клініки; від грумінгу (стрижка для тварин) та інших гігієнічних процедур (чистка вух, обрізка кігтів тощо) до консультацій професійного кінолога і послуг з підготовки тварин до виставок.

«Ми хотіли зробити місце, яке було би максимально комфортним для власників тварин», – кажуть засновники комплексу. Дивлячись на результат, можемо сміливо запевнити: реалізувати задумане вдалося в повній мірі. Головна ідея роботи Зоокомплексу «Синий ёж» – все найкраще для тварин та їхніх власників.

Адреса комплексу: м. Чернігів, вул. Красносільського, 71-А, тел.: 093 574-30-24

Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту 0462.ua та Зоокомплексу "Синий ёж", фото-16
фотоконкурс зоокомплекс Синий ёж
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
298 просмотров в мае
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии