"Залізничного парку" у Чернігові не буде: через коронавірус немає грошей

"Залізничного парку" у Чернігові не буде: через коронавірус немає грошей

У травні цього року в Єдиній системі електронних петицій чернігівка Леся Максимчук зареєструвала пропозицію щодо створення в районі вулиць Жабинського та Привокзальної парку "Залізничний". Петиція набрала 323 голоси з 250 потрібних, і вже 30 червня на неї дав відповідь заступник міського голови Олександр Ломако.

За його словами, міська влада з радістю реконструювала б подібні занедбані паркові зони, але на це не вистачає коштів. Однією з причин браку грошей став - коронавірус.

"Враховуючи запровадження карантинних заходів, Чернігів по власним надходженням до міського бюджету недоотримав суттєву кількість коштів, котрі могли бути спрямовані на розвиток міста. Зменшення надходжень до міського бюджету призвело до того, що окремі заплановані на поточний рік проекти з реконструкції об’єктів міської інфраструктури відкладені на невизначений термін. На жаль, навіть за умов відсутності пандемії та карантинного періоду, надходжень до бюджету територіальної громади недостатньо для оперативного проведення необхідних заходів з відновлення й підтримки належного стану усіх міських об’єктів, які цього потребують", - йдеться у відповіді на петицію.

петиція відповідь парк жабинського привокзальна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1084 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии