Тестування на коронавірус: у Чернігівській області найгірші показники в Україні

Тестування на коронавірус: у Чернігівській області найгірші показники в Україні, Сергій Кириченко

За даними Міністерства охорони здоров’я Чернігівська область протягом останнього тижня стала аутсайдером за кількістю проведених тестувань на COVID-19.

Цей показник (кількість проведених тестувань з разрахунку на 100 тисяч населення за останні 7 днів) є одним з чотирьох, відповідно до яких ухвалюється рішення про можливість послаблення карантину.

Щоб мати таку можливість, потрібно аби область робила не менше 24 тестувань на кожні 100 тисяч населення регіону. Для Чернігівської області це означає приблизно 240 тестів на тиждень або 35 на добу.

Наразі ж показник Чернігівщини за останні 7 днів (станом на 3 липня) складає лише 14,41. І це найгірший показник по Україні.

Найвищу інтенсивність тестувань демонструє Львівська область – майже 110 на кожні 100 тисяч населення. Далі – Київ (87), Волинська область (77), Рівненська (75) та наші сусіди з Сумщини (75).

Поріг у мінімально необхідні 24 тестування перейшли усі регіони, крім Донецької області (19) та Чернігівської (14).

Тестування на коронавірус: у Чернігівській області найгірші показники в Україні, фото-1

Таким чином, Чернігівщина, не готова до послаблення карантину, хоча за трьома іншим критеріями (в тому числі – кількість хворих та заповнення ліжок в інфекційному відділенні) наша область вписується в критерії МОЗ.

коронавірус карантин тестування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
6076 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии