Шкільна атмосфера вдома може допомогти, але не всім, – психологиня з Чернігова не радить занадто захоплюватися

Шкільна атмосфера вдома може допомогти, але не всім, – психологиня з Чернігова не радить занадто захоплюватися, Сергій Кириченко

В умовах загрози продовження дистанційної освіти і у наступному навчальному році, будь-які поради з організації цього процесу вдома можуть бути корисними.

Ми поспілкувалися з психологинею Світланою Ющенко, щоб запитати, чи може бути корисним відтворення шкільної атмосфери вдома: дзвоники, шкільна форма, страви, як у шкільній їдальні…
На її думку, такий варіант може принести користь, проте підходити до цього питання слід обережно, адже все це забере чимало часу у батьків.

– Це може допомагати, особливо молодшим школярам. Дзвіночки, або можна через певний час заводити будильник, щоб вони, наприклад, ішли як на перерву відпочивати… Але треба зрозуміти, що все ж таки повну атмосферу шкільну відтворити не вдасться. Не треба цього робити, бо тут важливо зрозуміти, що велике навантаження лягає на батьків. І відтворювати будуть батьки, – вважає Світлана Ющенко.

– Можна запитати дитину, що їй подобається в тій школі. І оте що подобається привнести. Якщо подобаються, дійсно, шкільні котлети, то можна спробуватиїх зробити. І, наприклад, якщо об 11:40 перерва, то можна покликати свою дитину поїсти тих ніби шкільних котлет. І таким чином ніби граючись залучати.

Разом з тим, повністю занурюватися в шкільну атмосферу не варто, оскільки в школі можуть бути деякі речі, які можуть не подобатися дитині.

– Але повністю відтворювати строгість якісь вимоги, я б не рекомендувала. Особливо для підлітків, – резюмує спеціаліст.

Нагадаємо, у міністерстві освіти та профільному комітеті Верховної ради не виключають, що з 1 вересня дітям знову доведеться навчатися в умовах дистанційної освіти.

***

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

дистанційна освіта карантин шкільна атмосфера освіта Світлана Ющенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
172 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии