Рекламні вандали Чернігова: чому в місті занедбані білборди

Рекламні вандали Чернігова: чому в місті занедбані білборди, Дмитро Пономаренко

Щодня жителі міста бачать десятки білбордів з різноманітною рекламою: від політичних партій до акцій у супермаркетах. Але вони далеко не завжди зайняті рекламою. Буває, що людина дивиться на пошарпаний та іржавий залізний щит із залишками минулих постерів. Погодьтеся, це не додає Чернігову естетичної привабливості, а лише псує його зовнішній вигляд. Саме тому до нас звернувся один із наших читачів із прикладом конкретного білборда, який чи не найчастіше перебуває в занедбаному стані. Мова про панорамний борд на вулиці Шевченка, що по праву сторону від міського РАГС.

Реклама не дешева річ

Ця рекламна площина передана міською владою в оренду ТОВ «Хотел Менеджмент» до кінця літа цього року. Простіше кажучи, цим бордом наразі опікується готельно-ресторанний комплекс Riverside. Це й зрозуміло, адже останні роки, якщо там і є рекламні постери, то тільки ті, що стосуються цього комплексу.

Менеджмент комплексу Riverside не заперечує, що їх білборд біля РАГС частенько буває у непрезентабельному вигляді. Вони це пояснюють тим, що рекламні матеріали зривають ті ж самі мешканці Чернігова, вони ж можуть й обмалювати борд.

Рекламні вандали Чернігова: чому в місті занедбані білборди, фото-1 Рекламні вандали Чернігова: чому в місті занедбані білборди, фото-2 Рекламні вандали Чернігова: чому в місті занедбані білборди, фото-3

– Справа в тому, що ця рекламна площина знаходиться на відстані витягнутої руки від тротуару, і тому дуже часто наша реклама страждає від рук чернігівських вандалів, і може за тиждень після поклейки вже бути зірваною. Якщо б усі білборди в місті були майже на землі, то більшість з них теж була б обірваною, – зазначила працівниця комплексу.

Оперативно клеїти нову рекламу Riverside не в змозі, адже для цього потрібні чималі кошти. На клеєння нової реклами треба витратити від 1 500 грн. Тож з початком карантину у комплексі тимчасово відмовились від реклами на цьому борді.

Окрім цього, за словами працівниці комплексу, клеєння борда залежить від погодних умов і температури. Виконання робіт з поклейки нової реклами підрядником вони можуть чекати тижнями.

Білборд можуть прибрати

Свій коментар з приводу цієї рекламної площини дав заступник міського голови Олександр Ломако. За його словами, дійсно час від часу на вигляд борда біля РАГС надходять скарги. З цього приводу міська влада неодноразово спілкувалась з винаймачами рекламної площини, але борд продовжує іноді перебувати в жахливому вигляді.

– Ми неодноразово звертались до цієї компанії, аби вони приводили в порядок орендовану ними рекламну площу. Як бачимо, вони продовжують нехтувати нашими порадами, тому в найближчий час ми знову з ними поспілкуємось та дійдемо певного висновку. У кінці літа в них закінчується оренда цієї рекламної площі, і ми можемо її не продовжити. Якщо так станеться, то ми просто демонтуємо цей білборд, і на Мар’їн гай відкриється зовсім інший вид, – сказав Олександр Ломако.

Комплекс Riverside у свою чергу має наміри продовжити термін діючої оренди вищезазначеного білборда. З цього приводу вони будуть вести перемовини з міською владою. Тож уже восени ми побачимо, до чого домовляться ці дві сторони та чи стануть рекламні борди по місту більш охайнішими.

До речі

За словами заступника міського голови Олександра Ломака, загалом реклами в місті поступово ставатиме все менше, але коли і які саме рекламні площі будуть прибирати, поки невідомо. Він відзначає, що роботи зі зменшення кількості реклами в центрі міста почали проводитись кілька років тому і поступово продовжуватимуться й надалі.

Також пан Ломако зазначив, що великі білборди в Чернігові будуть поступово замінювати на інші моделі рекламних площ, аби при збереженні певної кількості реклами її розміри все ж таки були б меншими.

реклама білборди благоустрій Ріверсайд Ломако
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
222 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии