Колесо огляду в центрі Чернігова – міський голова анонсував масштабне онлайн-опитування людей

Колесо огляду в центрі Чернігова – міський голова анонсував масштабне онлайн-опитування людей, Сергій Кириченко

Владислав Атрошенко на нараді 7 липня зазначив, що долю колеса огляду на Алеї героїв планується вирішити онлайн-голосуванням.

Мер Чернігова вкотре заявив, що не буде наполягати, якщо жителі Чернігова не підтримають ідею, але тепер вже заговорив не про громадські слухання, а про інтернет-голосування.

Він запропонував долучити до реалізації ідеї IT-спеціалістів та організувати процес так, щоб ніхто не міг проголосувати більше одного разу. Це потрібно аби уникнути накрутки голосів.

Крім того, Владислав Атрошенко анонсував близьке оприлюднення результатів масштабного соціологічного опитування. Воно, вочевидь, стосується місцевих виборів, які мають відбутися у жовтні, проте є там і питання щодо колеса огляду.

Найближчим часом у нас будуть дані авторитетної соціологічної групи щодо опитування. В тому числі по цьому питанню, – запевнив міський голова.

Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц у свою чергу доповів, що спеціалістам, які мають створити візуалізацію майбутнього колеса огляду, вже поставлено технічне завдання.

Крім того, очікується картинка і по іншому місцю – площі Героїв Небесної сотні на перетині двох проспектів (між готелем «Україна» та Головпоштамтом).

Нагадаємо, на сесії Чернігівської міської ради, коли вирішувалося питання виділення землі під атракціон, мер пообіцяв провести громадські слухання з цього питання.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
410 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии