Як вибрати еко-житло своєї мрії, ще й за розумні гроші?

Що найбільше хвилює чернігівців у період нестабільного економічного становища? Звісно, їхнє майбутнє! Збереження коштів, робота і, натурально, умови проживання. Тобто, житло. Бо які б не були складні часи, а жити всім хочеться у новому, якісному і, бажано, окремому від батьків приміщенні. Якщо додати до цих характеристик всім відому опцію «не за всі гроші світу» та з розумним підходом до споживання комунальних ресурсів - маємо приблизну картинку ідеального житла. Чи реально знайти таку квартиру в умовах повзучої інфляції та кризи? Так! Керуйтеся нашими порадами і ви матимете житло вашої мрії.

Район та оточення

Не секрет, що велику роль у пошуку майбутньої домівки відіграє її розташування. Дім повинен бути і не на околицях, звідки далеко і не зручно добиратися і не в центрі з його трафіком, шумом і смогом. У хорошого житла «під боком» дитячий майданчик і зелена зона, причому не у вигляді куцих клумбочок з лавочками, а парк чи гай. Також відповідальні забудовники дбають про те, щоб поруч з будинком була відповідна інфраструктура (не в чистому ж полі будувати!) – дорога, парковка, зупинка громадського транспорту, вуличне освітлення, амбулаторія чи поліклініка, продуктовий супермаркет, аптека, банківське відділення, заклади побуту, садочок, школа.

Комунальне споживання

Одне з найболючіших та найактуальніших питань, враховуючи, що вартість газу та опалення на ньому для населення, попри всі обіцянки влади, все одно продовжує зростати. На вторинці взагалі все складно, бо старий житловий фонд не обладнаний енергоефективними технологіями, там старі віконні рами, стара проводкаі не має ані натяку на сучасні прилади обліку, вже не кажучи про індивідуальне опалення, яке ці будинки просто не потягнуть. Та навіть якщо власник і схоче встановити свій котел - то не зможе, бо це заборонено! Отже, які споживацькі характеристики повинно мати нове та якісне житло? По-перше, бути ощадливим у користуванні. Тобто, новий домовласник повинен чітко усвідомлювати скільки він витрачає ресурсів, чи є втрати і скільки це йому буде коштувати. Відтак, ми говоримо про нові лічильники обліку електроенергії та води.

Також нове житло повинно мати якісний котел, який за умови погодних коливань можна або прикрутити, або підсилити потужність і не залежати від органів місцевого самоврядування. Нагадуємо, що старт опалювального сезону у кожному селі чи місті визначається відповідним рішенням місцевої влади, і то, якщо середньодобова температура опуститься нижче за 8 С. А поки це станеться - усі жителі встигнуть добряче промерзнути і прохворіти у своїх холодних квартирах. Навесні - та сама історія: поки батареї прикрутять - всі будуть паритися у задушливих кімнатах з відкритими навстіж вікнами. Наприкінці місяця – «приємний» бонус: захмарні платіжки у квитанціях. У новобудовах такого не трапляється. 

Економічна ефективність

Чимало людей купують квартири не лише для власного проживання, а й з метою вкладання грошей. І, на жаль, це один з небагатьох дієвих інвестиційних інструментів в нашій країні. Механізм простий – купити квартиру, відремонтувати іі, здавати в оренду. заробляти на оренді. Начебто, все просто. Але і тут є нюанси: така квартира повинна бути придбана у надійного забудовника, з хорошою репутацією, того, хто також буде вкладатися на совість, не економити на витратних матеріалах, хто зробить розумне планування жилплощі, побудує потужну підстанцію для електроживлення, не затягуватиме зі здачею об'єкта в експлуатацію, зробить дитячий майданчик та парковку.

Це все відіграє велику роль в майбутньому, адже це прямо впливає на вартість та якість нерухомості, навіть у житлі економ-сегменту. Чим краще зробить свою роботу забудовник – тим швидше домовласник приступить до ремонту і тим меншими будуть його витрати, швидше можна буде отримувати прибуток з квартири.

Не менш значущим фактором є і ціна за квадратний метр. Бо коли вона сягає 1000 доларів США – то на цю вартість потім буде нашаровуватися ціна ремонту, відтак, орендна плата вийде просто золотою. Знайти квартиронаймача на таку пропозицію в умовах кризи - практично неможливо. Не дивно, що у Києві досі простоює вільною квартира з щомісячною рентою у 25 тис $!

Тож, вартість житла повинна бути адекватною ринковим реаліям Чернігова та області. Сьогодні для економ-сегменту новобудов таким показником є ціна у 400–500 $/кв. м.

А тепер відповідаємо на головне питання - чи можливо знайти у Чернігові домівку з перерахованими вище критеріями якості та економічної доцільності? Звісно! Ми радимо звернути увагу на житло від ТОВ «Еко-комфорт груп». Головний фокус: порядність, раціональність та екологічність, таку комбінацію, погодьтеся, рідко зустрінеш у наших реаліях.

Це – чернігівський місцевий інвестор. Ця молода компанія вже виступила генпідрядником ЖК «Європейський Двір», багатоповерхівки, яка розташована в одному з найперспективніших районів Чернігова – Масанах. За словами Романа Плеканчука, представника компанії, саме «Еко-комфорт груп» швидко добудував довгобуд, який до того майже 4 роки ніяк не могли завершити. У спадок інвестору дісталися тільки стіни. Тож, за 4 місяці зробили величезний фронт робіт: підвели комунікації, газифікували та електрифікували будинок, виконали внутрішній благоустрій прибудинкової території, зробили дорогу поруч, встановили лічильники та облаштували під`їзди.

Мало того, поки добудовували «Європейський Двір», інвестор розпочав роботу над другою секцією цього об’єкту і започаткував будівництво нового проекту – ЖК «Парковий», він розташований поруч, зовсім близько з сосновим гаєм. Під час роботи над цим комплексом, чернігівські забудовники вирішили зробити акцент саме на екологічності: розумному споживанні ресурсів та опаленні без використання природного газу.

Олександр Панасюк, центральний відділ продажу компанії, підмічає: житло опалюватиметься індивідуально – за допомогою двоконтурних електрокотлів. Цей прилад також буде нагрівати воду для побутових потреб. І жодних шкідливих вихлопів та газів! Окрім цього, майбутні домовласники зможуть самостійно визначати як їм користуватися електрикою, адже у будинку будуть двозонні лічильники. Вночі тариф, як відомо, вдвічі дешевший. Варто врахувати і те, що для будинків, які опалюються за допомогою електроенергії – ось вже третій рік діє спеціальний пільговий тариф! В опалювальний сезон – з жовтня по квітень включно ви платите 90 копійок за кВт-год. При цьому, граничний обсяг спожитої електроенергії за цим тарифом становить 3 000 кВт в місяць. Вся електрика, використана понад ліміт, сплачується за стандартним тарифом – 1,68 грн/кВт-год. Це все зазначається у пункті 1.4 «Тарифів на електроенергію», що відпускається населенню, тариф на електроопалення застосовується для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості).

Ось, прості цифри, навіть якщо взяти половину норми від 3000 кВт/год – 1500 кВт/год.

У звичайних умовах і без двозонного лічильника:

до 100 кВт/год – ціна 0,9 грн, відтак, 100 кВт/год – це 90 грн
понад 100 кВт/год – ціна 1,68 грн, то 1400 кВт/год  це 2352 грн
Разом: 2442 грн.

З пільговим тарифом та двозонним лічильником:

1500 кВт/год – це 1350 грн, з лічильником «День-ніч»  1125 грн
Економія: 2442 грн–1125 грн = 1317 грн.

Тобто, якщо діє пільговий тариф, є лічильник, то протягом 7 місяців можна ощадити по 1317 гривень на місяць. За опалювальний сезон це – 9219 гривень! Навіть споживаючи по 500 кВт/год на місяць, то щорічна економія – 3010 грн!

Що ще відомо про ЖК «Парковий»? У багатоповерхівці – одно- і двокімнатні квартири. Сам 10-поверховий дім розрахований на 100 квартир. Вартість – від 10900 грн/кв м. Це одна з найвигідніших пропозицій на ринку Чернігова. Доступна опція від забудовника – житло на виплат по безвідсотковій ставці.

Компанія звела власну підстанцію потужністю 2 МВт. Цього запасу вистачить одразу на 7 будинків! Тому, проблем з підключенням багатоповерхівки до мережі – НЕМАЄ.

Будинок зводиться з надійної силікатної цегли. Зовнішнє енергоефективне утеплення. Вантажний просторий ліфт. Також житло матиме якісні віконні утеплені профілі. Усередині - кімнатні перетинки з газоблоків, додаткова шумопоглинаюча ізоляція та чорнова штукатурка, підлога чиста, без додаткових нашарувань. Металеві міцні вхідні двері, точки введення електрики, холодної води, каналізації. Передбачені одразу дві лінії живлення – на випадок стихійного відключення електроенергії. Площа квартир доволі простора - однокімнатні 40-49 кв. м, двокімнатні - 67 кв. м.

На першому поверсі передбачено місце для посту консьєржа. Це - додаткова безпека для жителів дому. На цокольному поверсі будуть спеціальні приміщення для зберігання речей або консервації. Ці комірки зможуть отримати тільки найперші покупці.

Зовнішній паркінг. Дитячий майданчик. Сосновий гай поруч.

Сам район  дуже перспективний. Тут нещодавно звели найкращий у Чернігівській області дитячий садочок – «Дитяча Академія», у планах для місцевої влади – будівництво школи і ще двох садків. Через дорогу працює одна з найпопулярніших шкіл міста – 35-та.

Також біля ЖК «Парковий» забудовник буде робити зупинку громадського транспорту.

ЖК розташований у молодомужитловому масиві Масани. Поруч – усі необхідні об’єкти соціальної інфраструктури: через дорогу кілька супермаркетів, біля будинку – банківське відділення, аптека, кав’ярня, трохи далі є дитяча поліклініка, три дитячі садочки, плюс кілька паркових зон та футбольне поле.

Повірте, кращої пропозиції для купівлі житла ви не знайдете більше ніде!

Де і що будувала компанія «Еко-комфорт груп» в Україні за останні роки

Реновація басейну «Авангард» у м. Чернігів. Зовнішні та внутрішні роботи.

Футбольні поля та спортивні майданчики для 1, 2, 12, 34 та 35 шкіл міста Чернігова.

Міні-парк у житловому масиві на вул. Рокосовського у м. Чернігові, спільний з КП «Зеленбуд» проект.

Будівництво та реновація житлових будинків, спортзалів, офісних споруд

Роботи у міжнародному аеропорті «Бориспіль», спільні проекти з Міністерством оборони України та Київським метрополітеном.

Зараз працюють над баскетбольним майданчиком для школи №1 та будують великий логістичний склад в Чернігові.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Новости компаний
Преимущества сотрудничества с кадровыми агентством для владельцев бизнеса очевидны, ведь в любом бизнесе важнейшая составляющая - люди, которые его развивают. Правильно подобранный персонал всегда положительно влияет на развитие бизнеса, ведь это высококвалифицированные специалисты, которые умеют быть настоящими командными игроками. Любой владелец бизнеса, формируя свою команду, понимает каким сложным является процесс поиска и подбора персонала, но решение...
Общество
За минулу добу в Чернігівській області зафіксували 20 нових випадків COVID-19. Про це повідомляє Чернігівська ОДА, з посиланням на Управління охорони здоров'я. ПЛР-тести підтвердили захворювання у шести чернігівців та чотирьох ніжинців, п'яти жителів Прилуцького району. Також виявлено двох інфікованих у Носівському районі, по одному в Бобровицькому і Менському районах і один випадок зафіксовано у Прилуках. З них на госпіталізації у медзакладах перебуває п'...
Спорт
Вже за тиждень стартує новий чемпіонат у Прем’єр-лізі. Напередодні став відомий остаточний календар першого кола майбутнього турніру. Базова дата першого туру – 22 серпня (можливі переноси на 1-2 дні в кожен бік). Розпочне свій турнірний шлях команда Олександра Рябоконя з поєдинку проти бронзового призера – луганської «Зорі». У цілому ж старт для чернігівців буде напруженим – вже за перші 5 турів «Десна» зіграє з усіма медалістами попереднього чемпіонату....
Общество
У зв’язку із епідеміологічною ситуацією восени в країні можуть знову ввести дистанційне навчання задля уникнення поширення хвороби. Тому заклади освіти мають бути до цього готові та у такому випадку організувати навчання онлайн. Про це йдеться у методичних рекомендаціях Міністерства освіти і науки щодо викладання навчальних предметів у 2020/21 навчальному році, на які посилається 24-й канал. Зокрема, у Міносвіти кажуть, що школа може організувати дистанціи...
Общество
Станом на п’ятницю, 14 серпня, у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано більше 243 тисяч квадратних метрів ямковості. Таким чином забезпечено проїзд на майже 1500 кілометрах автошляхів. Як повідомили в Службі автомобільних доріг 9710 квадратів аварійних вибоїн усунуто впродовж тижня. Це 48,5 км автодоріг. Впродовж тижня роботи виконувались на наступних автошляхах: Н-27 Чернігів - Мена - Сосниц...
Спорт
Футбольний клуб «Десна» Чернігів продовжує підготовку до нового сезону в Прем’єр-лізі. У п’ятницю, 14 серпня, підопічні Олександра Рябоконя перемогли донецький «Олімпік». На перший тайм чернігівська команда вийшла у такому складі: Литовка – Конопля, Тамм, Єрмаков, Западня – Огиря – Гуцуляк, Арвеладзе, Тотовицький, Мудрик – Філіпов. У перерві та на початку другого тайму відбувся ряд змін. Своє місце зберегли лише Єрмаков та Огиря. Тож більшу частину другої...
Новости компаний
Одна из самых древних технологий известных миру, идеальный сорт винограда и уникальный вкус – всё это особенность вин, созданных в квеври. Кахетинскому способу производства вина около 8 тысяч лет. Он не имеет аналогов в мире и внесен в список нематериальных культурных ценностей ЮНЕСКО. Впервые в Украине SHABO Ркацители Reserve, созданное в квеври, было презентовано в 2019 году. Этим летом компания выпустила новую лимитированную коллекцию - всего 3,5 тысяч...
Общество
Чернігівщину відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Зокрема, він побував на провідних підприємствах обласного центру та зустрічався з представниками бізнесу. Як зазначив він, під час Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів,  головна мета відвідин Чернігова - поспілкуватися з місцевим бізнесом та дізнатися про те, з якими проблемами нині доводиться зіштовхуватися підприємствам. «Коли чиновник сидить в своєму кабінеті, інкол...
Общество
Програма «Доступні ліки» тдоповнилась 8 лікарськими засобами, повідомили у Національній службі здоров'я України (НСЗУ). Цього тижня було оновлено Реєстр лікарських засобів, що підлягають компенсації вартості. Він містить 264 позиції лікарських засобів, 85 з яких – повністю безоплатні для пацієнтів. Це на 8 лікарських засобів більше, ніж було раніше. Усього в списку: • 200 препаратів передбачених для лікування серцево-судинних захворювань • 48 – діабету ІІ...