Б'ють рекорди: скільки треба заплатити, щоб торгувати в Чернігові кавою та хот-догами?

Б'ють рекорди: скільки треба заплатити, щоб торгувати в Чернігові кавою та хот-догами?, Сергій Кириченко

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні, повідомили у міській раді.

Конкурс щодо надання права на укладення договорів щодо розміщення тимчасових об’єктів для здійснення пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом відбувся вчора, 13 липня.

З минулого року в Чернігові право на здійснення такої пересувної торгівлі продається на відкритих аукціонах.  Цього року через карантинні заборони початок сезону цієї торгівлі і аукціон відбуваються пізніше.

Але, відповідно до прийнятих цього року змін, право торгівлі тепер продається не на один, а на три наступних роки. Виросли і ставки. Якщо минулого року максимум, який заплатитили підприємці склав 2,1 тисячі гривень, то нині, за словами заступника міського голови Олександра Ломака, пропозиції сягнули за позначку 3 і 4 тисячі гривень.

Найдорожче місце – у сквері Хмельницького. За квадратний метр, де будуть продавати каву, солодку вату, тощо буде сплачуватися 7,35 тисяч гривень. На вулиці Рокоссовського біля магазину «АТБ» є місця з цінником у 4 тисячі гривень. Олександр Ломако зазначив, що в середньому ціни піднімалися у 2–3 рази.

Усього цього року заявки від підприємців надійшли щодо 36 з 47 запропонованих містом локацій для пересувної торгівлі. Найбільше бажаючих – по 7 – виявилося на місця навпроти магазину «АТБ» по вулиці Рокоссовського. На більшість об’єктів ціна під час торгів зросла в кілька разів.

Тепер протягом двох тижнів переможці торгів мають укласти договори. Якщо не зроблять цього, то переможцем стане і той, чия цінова пропозиція на аукціоні була попередньою.  Якщо ж угода не буде укладена взагалі, то місце винесуть на повторний аукціон, який може відбутися на початку серпня.

Щодо тих затрат, які підприємці минулого року понесли на організацію своїх точок (електроенергія, водовідведення, можливо, щось інше), вони будуть домовлятися з тим, хто переміг цього року. Я думаю, що вони домовляться – адже дешевше компенсувати частину витрат тим, хто зробив це минулого року, ніж «з нуля» укладати договори з обленерго чи водоканалом і знову виконувати роботи. Це точно не буде дешевше і точно не буде швидше. Тому їм вигідніше компенсувати частину цих затрат підприємцям, які перемагали минулого року. Я думаю, що підприємці по-діловому знайдуть мову і вирішать це питання, – резюмував Олександр Ломако.  

Чернігівська міська рада
аукціон вулична їжа кава пересувна торгівля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1753 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии