Замість «ЧеЗаРи» – «Епіцентр». Сьогодні у Чернігові змінився маршрут автобусу №1

Замість «ЧеЗаРи» – «Епіцентр». Сьогодні у Чернігові змінився маршрут автобусу №1, Сергій Кириченко

Від суботи, 18 липня, змінився маршрут автобусу громадського транспорту №1. В тому числі – кінцева зупинка.

Управління транспорту Чернігівської міської ради повідомило, що зміни відбуваються, «враховуючи численні звернення міських жителів й депутатів міської ради, з метою забезпечення безперебійного сполучення громадським транспортом закладів соціального значення, розташованих по вул. Гетьмана Полуботка і проспекту Перемоги («малий проспект Перемоги»), з іншими частинами міста, підвищення якості надання послуг пасажирського автотранспорту мешканцям міста Чернігова».

Перекладаючи на доступну мову, це означає, що район від військкомату до вулиці Рокоссовського, який два роки тому залишився без маршруту №14 (Залізничний вокзал – Яцево), тепер матиме транспортне сполучення з центром міста.

Отже, з 18 липня автобус №1 буде від П’яти Кутів повертати не ліворуч (у бік вулиці 1 Травня і далі по Рокоссовського), а праворуч – на вулицю Молодчого. Далі між військкоматом та будівлею університету повертатиме на вулицю Гетьмана Полуботка і по ній, а також Молодіжній (район стоматполіклініки) виїжджатиме на «малий проспект» Перемоги.

Але й це ще не все. Звідти по вулиці Рокоссовського автобус поїде ліворуч і далі по вулицях Доценка, Пухова, Белова та Кільцевій – до «Епіцентра», де тепер і буде кінцева зупинка автобусного маршруту №1. У зворотному напрямку передбачений такий самий змінений маршрут.

На ділянці від П’яти Кутів до Старого Білоуса маршрут автобуса не змінюється.

транспорт автобус №1 маршрут
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3680 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии