• Чернігівець став чемпіоном України з велоспорту та виконав норматив Майстра спорту України
09:03, 24 липня 2020 р.

У період з 16 по 19 липня в Білій Церкві проходив відкритий командний чемпіонат України з велоспорту в олімпійських видах програм. В змаганнях взяли участь 28 команд - 210 спортсменів. Серед них був і чернігівець Денис Хотульов.

Про це повідомляє Департамент з питань сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

У командній гонці на 50 км серед юніорів Денис виборов І місце з результатом 1 год. 5 хв. 30 с.

В індивідуальній груповій гонці на 115 км він здобув ІІ місце в командному заліку.

Також Денис Хотульов виконав норматив Майстра спорту України в індивідуальній гонці на час.

Чернігівець став чемпіоном України з велоспорту та виконав норматив Майстра спорту України, фото-1

Нагадаємо, що спортсмен є вихованцем тренерів Миколи Аксюти та Олександра Орлова, КПНЗ «ДЮСШ «Україна». Наступний етап змагань уже в індивідуальних гонках в Богуславі дасть йому можливість пройти відбір на чемпіонати Європи та Світу у серпні.