У Чернігові почали реконструкцію ринку «Вісла»

У Чернігові почали реконструкцію ринку «Вісла», Сергій Кириченко

Ринок біля підземного переходу від вулиці Мазепи  (в районі перехрестя з вул. Музичною) до мікрорайону «Шерстянка» в Чернігові почали перебудовувати. Робитимуть це поетапно, не припиняючи роботи ринку і не залишаючи без заробітку торгуючих на ньому, повідомили у міській раді.

Протягом минулого тижня тут прибрали половину першого ряду кіосків, почавши від входу до «підземки». Після цьогоділянку розрівняли та вивезли з неї всі залишки фундаментів та будівельного сміття.

За словами керівника КП «Паркування та ринок» Миколи Гоголя, частина прибраних кіосків, що у більш-менш придатному стані, до спорудження нових торгових місць переставлена на іншу лінію.

Після реконструкції ринок матиме три торгові вулиці, «соціальні» ряди у зручному для продавців і покупців місці (збоку від «підземки»), майданчик зі сценою для ярмарків.

Ятки плануються скляні, з можливістю покупцям заходити всередину, але і з віконечком для купівлі з вулиці, на випадок карантинних обмежень тощо.

Будуть підведені комунікації та зроблена розрахована на таку кількість людей громадська вбиральня. Усі кіоски в рядах  для торгівлі м’ясом і рибою матимуть водопостачання та водовідведення.

За словами Миколи Гоголя, загалом після всіх етапів реконструкції ринок матиме порядку 200 торгових точок, що значно більше ніж зараз. Але передбачається, що сюди переміститься й торгівля з боку іншого виходу з підземного переходу.

ринок Вісла Шерстянка Музична реконструкція Микола Гоголь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
952 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии