Кожна третя сім'я на Чернігівщини має неповнолітню дитину: переважна більшість виховує лише одну дитину

Кожна третя сім'я на Чернігівщини має неповнолітню дитину: переважна більшість виховує лише одну дитину, Дмитро Пономаренко

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств кожна третя родина на Чернігівщині (144 тис.), має у своєму складі дітей віком до 18 років. Переважна більшість із них (96,4%) виховує одну дитину, 3,3% – двох дітей та 0,3% – трьох дітей і більше.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

В області 42% домогосподарств із дітьми мають малечу до 3 років, кожна третя родина виховує дітей у віці 7–13 років, 13% домогосподарств мають діточок у віці 3–6 років, а в кожній сьомій родині – є підлітки у віці 14–17 років.

Від кількості дорослих осіб у сім’ї, значною мірою, залежить рівень та умови життя домогосподарств. У своєму складі мають двох дорослих осіб 66% домогосподарств із дітьми, біля третини – трьох і більше та 3% – одну дорослу особу. Проживають лише діти та непрацюючі пенсіонери у 2% родин, діти не мають одного чи обох батьків – у 17% домогосподарств із дітьми.

Загалом в Україні налічується 5 577 000 домогосподарств із дітьми (38%).Найбільше таких родин у Закарпатській та Чернівецькій областях (55%та 51% відповідно),а сімей, де виховується троє і більше дітей – на Рівненщині (8%) та Одещині (7%).

діти сім'я родина статистика батьки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
57 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии