Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові

В Україні за даними Міністерства юстиції налічується близько 340 зареєстрованих політичних партій. Проте абсолютна більшість з них і мріяти не може про той рівень підтримки, який своєю роботою заслужили члени партії «Рідний дім» – команди міського голови Чернігова Владислав Атрошенка. Конференція партії відбулася напередодні, 28 липня, у Літньому театрі.

Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-1 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-2 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-3 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-4 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-5 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-6 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-7 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-8 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-9 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-10

Вивести Чернігів у лідери

Підтримка чернігівців виникла не на порожньому місці, а завдяки майже п’яти рокам клопіткої щоденної роботи заради розвитку міста. Це партія, для якої слово завжди означає діло. Масштабні зрушення фактично у всіх галузях міста, що розпочалися з кінця 2015 року, дозволили Чернігову піднятися з підвалів ледь не усіх можливих рейтингів – до їхньої верхньої частини. Ось лише найбільш свіжі дослідження:

• 2-е місце у рейтингу, в основі якого лежить індекс задоволеності якістю життя (охоплює усі сфери та послуги) – вище Львова, Харкова та Києва;

• пляж «Золотий берег» увійшов у ТОП-5 найкращих пляжів України (від нього, до речі, у захваті – відомий чернігівський боксер Дмитро Митрофанов, який порівняв «Золотий берег» з іспанськими пляжами);

• 1-е місце в Україні за доступністю для мало мобільних груп населення «Тостер»;

• регулярні потрапляння Чернігова до числа найбільш привабливих для туристів місць України;

• підйом до 2-го рівня кредитного рейтингу та інвестиційної привабливості Credit Rating.

І це здобутки – тільки за останній рік. Їх і більш наочні результати роботи членів команди «Рідний дім» презентували чернігівцям піж час конференції. Це і десятки кілометрів відремонтованих доріг та облаштованих тротуарів, це і оновлені сквери та парки, і той самий пляж, і впорядкована система вивезення сміття, і налагоджене вуличне освітлення, радикально оновлені та утеплені поліклініки, школи, дитячі садочки…

– Партія «Рідний дім – не одна з багатьох, а єдина з усіх, що відстоює інтереси громад Чернігова та Чернігівської області, – звернувся до чернігівців у вступному слові голова партії, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко. Він зазначив, що другі чи треті місця Чернігова у рейтингах – це, безперечно добре (особливо враховуючи, що до 2015 року місто не піднімалося вище 20-го), але на цьому зупинятися його команда не буде.

– Я завжди кажу підлеглим: «наше завдання – працювати так, щоб вивести Чернігів на перші місця за всіма показниками», – додав він.

Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-11 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-12 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-13 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-14 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-15 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-16 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-17 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-18 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-19 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-20 Партія «Рідний дім» – не одна з багатьох, а єдина з усіх, головна мета якої – продовження добрих справ в Чернігові, фото-21

Воля є, потрібні можливості

Успіх будь-якої справи залежить від наявності двох складових: бажання і наявних ресурсів. І це яскраво підтверджується на прикладі новітньої історії розвитку Чернігова. Зараз від опонентів можна почути чимало заяв, які мають на меті применшити досягнення команди Владислава Атрошенко за останні 5 років. Зокрема, одним з «козирів» є спекуляція на тему, що всі покращення стали можливими виключно через децентралізацію і збільшення обсягів місцевих бюджетів. Але це лише половина правда, яка, як відомо, гірша за брехню.

Заступник міського голови Олександр Ломако спростував ці маніпулятивні заяви буквально за пару хвилин, довівши: крім можливостей у влади, яка хоче змінити життя у Чернігові на краще, має бути ще й бажання працювати на користь громади. Просто мати необхідні ресурси – недостатньо.

– Це не «пощастило», як кажуть опоненти. Те, яким за останні роки став  Чернігів – результат наполегливої щоденної роботи. Хіба відсутність децентралізації заважала раніше вирішити питання з ганебною недобудовою на Валу, яка стояла з 2007 року? Чи потрібні були кошти аби прибрати з вулиць 170 МАФів, зменшити кількість рекламних конструкцій і понад 700 незаконних гаражів, які спотворювали наше місто? – звернувся Олександр Ломако.

Він зазначив, що всі зміни сталися завдяки бажанню і волі членів команди партії «Рідний дім». І проілюстрував ситуацію ще двома прикладами.

– Свого часу – 2014 року – на сквер імені Богдана Хмельницького з державного бюджету виділялися кошти для його реконструкції. Але місто не використало їх – тож гроші повернулися до бюджету. Коли наша команда прийшла до влади, на рахунках міста було понад 180 мільйонів гривень, які не працювали на місто. Нікого не слухайте, у міста завжди були гроші. Але не було відповідальної влади. Тобто – це питання волі, а не ресурсів.

Але можливості теж, звісно, вкрай важливі. Причому не лише матеріальні, але й кадрові. Поточні 5 років Владислав Атрошенко та його однодумці у міській раді працювали без більшості, адже серед депутатського корпусу більшість отримали інші політичні сили. Тож, на жаль, не усе задумане вдалося реалізувати – доводилося йти на певні компроміси, наприклад в питаннях громадських громадського транспорту та земельної політики. Чернігів 2020 року – не порівняти з тим, яким наше місто було ще влітку 2015-го. Скільки ж усього вдасться втілити, якщо міська рада буде працювати спільно з міським головою? Це можна буде побачити протягом наступних 5 років, за умови надання підтримки нинішній команді, яка перевтілює Чернігів прямо зараз: міського голови Владислава Атрошенка та партії «Рідний дім».

– Я хочу подякувати усім чернігівцям, усім платникам податків. Ми не маємо права працювати абияк, ми хочемо об’єднати усіх успішних керівників на рівні міста, області і укріпити місцеве самоврядування. Адже відродження України почнеться саме з відродження громад. З відродження рідного дому, – резюмував Владислав Атрошенко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
387 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии