В школи Чернігова з 1 вересня дітей пускатимуть групами – залежно від віку

В школи Чернігова з 1 вересня дітей пускатимуть групами – залежно від віку, Сергій Кириченко

Навчальний рік у Чернігові має розпочатися вчасно – з 1 вересня. Про підготовку шкіл міста до цієї дати йшлося на нараді у мерії напередодні, 4 серпня.

Начальник управління освіти Василь Білогура доповів, що ремонті роботи у навчальних закладах тривають за планом і до 1 вересня мають бути завершені.

Для перших класів у всі навчальні заклади завезені нові парти, триває встановлення проекторів, завозиться дидактичне обладнання.

Разом з тим чиновник зазначив: паралельно опрацьовується й інформація про можливі карантинні заходи з 1 вересня. Ситуація буде залежати від темпів поширення корона вірусної інфекції.

Наразі Чернігів – у так званій зеленій зоні, де діють найбільш лояльні умови карантину. Разом з тим, уряд щоп’ятниці буде переглядати статистичні дані щодо кількості хворих на COVID-19 у кожному регіоні і може посилювати чи послаблювати обмеження у кожному окремо взятому місті чи районі.

Заради додаткової безпеки учнів, планується, що впускати їх до приміщення школи будуть хвилями – у різний час дітей різних класів та вікових груп. Це зроблено для того, щоб уникнути натовпу на входах і зменшити ризики передачі інфекції.

Наразі ж продовжується прийом заявок від батьків майбутніх першокласників. Станом на 3 серпня їх було вже 2845. На початок вересня очікується ще більша кількість.

навчальний рік 1 вересня Василь Білогура карантин коронавірус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3771 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии