"Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі

"Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі

В Єдиній системі місцевих петицій зареєстрували пропозицію, в якій закликають міську владу реконструювати парк на Болдиній горі.

Авторка петиції Катерина Литаин вважає, що цей парк-пам'ятник садово-паркового мистецтва місцевого значення є візитівкою Чернігова, але чомусь залишився без уваги з боку влади.

"Тисячі туристів відвідують це місце, лишаючи купу негативних відгуків. Розбиті східці, кургани вкриті непрохідною травою, фонтан, що не працює більше десяти років, тротуарна плитка об яку діти збивають ноги і це ще не всі жахи, що можна побачити в цьому історичному місці", - йдеться у петиції.

"Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-1 "Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-2 "Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-3 "Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-4 "Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-5 "Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-6 "Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-7 "Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-8 "Туристи залишають купу негативних відгуків": чернігівці пропонують реконструювати парк на Болдиній горі, фото-9

Фото: Віктор Кошмал

Пані Литаин зазначає, що в Чернігові дійсно багато об’єктів, що потребують негайної допомоги. Проте, туристичні місця, на її думку, є не менш важливими для розвитку міста.

В перший же день після створення петиції, під нею підписались троє чернігівців з 250 потрібних для її розгляду місцевою владою.

реконструкція петиція Болдина гора пропозиція занедбаність парк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1949 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии