В очікування нової хвилі коронавірусу. Як пережити карантинний стрес? Три секрети від чернігівського психолога

В очікування нової хвилі коронавірусу. Як пережити карантинний стрес? Три секрети від чернігівського психолога, Сергій Кириченко

Уряд вкотре продовжив карантин – тепер до 31 серпня. І, судячи з динаміки виявлення нових випадків інфікування COVID-19, це не остання дата.

До того ж, тепер Україну поділили на 4 зони відповідно до загрози поширення коронавірусу і у найбільш складних випадках карантин будуть навіть посилювати: знову забороняти громадський транспорт, роботу ресторанів та дитячих садочків…

Луцьк і Тернопіль, які потрапили до «червоної» небезпечної зони вже незгодні з таким рішенням уряду. Що ж говорити про звичайних людей. Як їм реагувати на чергові посилення обмежувальних заходів? Ми запитали у психолога Олександра Микитухи.

Він виділяє три ключові моменти, які допоможуть пережити карантинний стрес.

– Первое – развивать свою «антихрупкость» и максимально подготовиться к непростым ситуациям вроде карантина.

Второе – принять тот факт, что мир изменился. Мы живем во время, когда пропала некая стабильность, поэтому важно принимать происходящее и стараться оперативно реагировать – перестраивать свои планы с учетом того, что такая ситуация, возможно, снова произойдет.

И третье – наиболее продуктивным для достижения первых двух моментов будет обращение к специалистам, которые помогут перестроить убеждения и установки, накопить внутренние ресурсы, на которые можно будет опираться в сложные периоды.

*** 

Здійснено в рамках проєкту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. ПоглядиавторівнеобовязковозбігаютьсязофіційноюпозицієюурядуСША. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

коронавірус карантин захист Олександр Микитуха
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1488 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии