Освітянам Чернігівщини заборгували майже 12 млн грн зарплати

Минулого тижня у Чернігівській облдержадміністрації відбулась нарада за участі заступників голови ОДА Андрія Подорвана та Наталії Романової разом з фахівцями Департаменту фінансів та Управління освіти і науки ОДА. На ньому розглянули питання заборгованості по зарплаті освітянам області.

За словами заступниці директора Департаменту фінансів ОДА Любові Жукової, прострочена кредиторська заборгованість по зарплаті працівникам освітніх установ станом на 1 серпня поточного року становить 11,9 мільйона гривень.

Фахівці пов'язують проблеми у розрахунках з освітянами влітку виникають щороку. Така ситуація викликана, передовсім, відпускною кампанією. Адже освітянам потрібно одномоментно виплатити не лише заробітну плату, а й відпускні за тривалий період.

Ситуація в районах області різниться, і за словами заступниці начальника управління освіти і науки ОДА Людмили Чубич, найгірша вона там, де місцева влада не оптимізує мережу освітніх закладів. Зазначається, що у Коропському, Городнянському та Сосницькому районах нестача коштів на освіту у 2020 році становить від 1,9 до 4,5 місячних фондів.

Щоб питання погашення заборгованості за поточний навчальний рік закрити повністю, в області готують пропозиції про внесення відповідних змін до помісячного розпису освітньої субвенції з державного бюджету.

борг зарплата освітяни відпустка ОДА
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
116 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии