• Головна
  • У Чернігові на базі радіозаводу хочуть створити технопарк
11:59, 13 серпня 2020 р.

У Чернігові на базі радіозаводу хочуть створити технопарк

У Чернігові на базі радіозаводу хочуть створити технопарк

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко провів зустріч з інвестором Анатолієм Долеско, який зацікавлений у створенні на території «ЧеЗаРи» технопарку та веденні там активної бізнесової діяльності.Сторони підписали меморандум про співпрацю, повідомили у міській раді.

Станом на сьогодні «ЧеЗаРа» накопичила 55 мільйонів гривень боргів, майже 30 з яких – це невиплачені заробітні плати.

Останніми роками основною діяльністю підприємства було виконання замовлень Міністерства оборони, за які з ними досі не розрахувалися, каже інвестор Анатолій Долеско. За його словами, Міноборони більше року не укладало з підприємством контракти, що остаточно зупинило виробництво. Усе майно через борги опинилося в податковій заставі. Тепер аби погасити фінансові зобов’язання, виконавча служба продає все «з молотка».

Він зауважив, що сьогодні не є акціонером «ЧеЗаРи», але має інтерес до цього підприємства, як приватний інвестор. Гроші, які пан Долеско планує витратити на викуп нерухомості, дозволять погасити борги з заробітної плати та інші.

За словами Владислава Атрошенка, від інвестора на виконавчу службу вже надійшло 17,2 млн грн. За мінусом відсотка, який візьме за свою роботу виконавча служба, очікується погашення заборгованості по заробітним платам працівникам «ЧеЗаРи».

Мер сподівається, що до кінця вересня надійде решта коштів. Він бачить перспективу у реалізації проєкту і розрекламував територію.

– Це підприємство має приблизно 160 або навіть більше тисяч метрів виробничих приміщень, плюс підведені всі комунікації – це близько 27 мегават електроенергії, вода, опалення, газові мережі – це є готовий технопарк, – сказав він.

Нагадаємо, Анатолій Долеско раніше був співвласником радіозаводу. У 2014 році він балотувався у народні депутати по 205 округу (Деснянський район Чернігова), проте програв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧеЗаРа #радіозавод #технопарк #Анатолій Долеско
Оголошення
live comments feed...