• Чернігівська «Десна» знову перемогла у товариському матчі
09:03, 15 серпня 2020 р.

Чернігівська «Десна» знову перемогла у товариському матчі

Футбольний клуб «Десна» Чернігів продовжує підготовку до нового сезону в Прем’єр-лізі. У п’ятницю, 14 серпня, підопічні Олександра Рябоконя перемогли донецький «Олімпік».

На перший тайм чернігівська команда вийшла у такому складі: Литовка – Конопля, Тамм, Єрмаков, Западня – Огиря – Гуцуляк, Арвеладзе, Тотовицький, Мудрик – Філіпов.

У перерві та на початку другого тайму відбувся ряд змін. Своє місце зберегли лише Єрмаков та Огиря. Тож більшу частину другої половини гри «Десна» відіграла за такої розстановки:

Паст – Старенький, Імереков, Єрмаков, Мостовий – Огиря – Калитвинцев, Домбровський, Картушов – Хльобас (Шевцов), Будківський.

Кожен з двох складі відзначився по разу. До перерви гол забив новачок команди Михайло Мудрик, а на останній хвилині гри відзначився Пилип Будківський.

Нагадаємо, це вже четвертий спаринг чернігівців протягом міжсезоння. Раніше «біло-сині» обіграли київське «Динамо» з рахунком 2:1 (Філіпов, Шевцов) та друголігівській «Диназ» з Київської області з рахунком 4:1 (Шевцов-3, Будківський).

Також унічию 2:2 закінчився матч «Десни» з молодіжним складом «Динамо» (Калитвинцев, Філіпов).