• Головна
  • Колодязя біля Болдиної гори у Чернігові не буде. Тут планують встановити колонку
10:53, 18 серпня 2020 р.

Колодязя біля Болдиної гори у Чернігові не буде. Тут планують встановити колонку

Колодязя біля Болдиної гори у Чернігові не буде. Тут планують встановити колонку

Чищення колодязя, який розташований біля Іллінської церкви на підніжжі Болдиної гори, не має сенсу. Так вважає керівник комунального підприємства «Чернігівводоканал» Сергій Малявко.

Відповідне доручення підприємство отримало через звернення одного з депутатів, який наполягав на відновленні роботи колодязя. Втім, це недоцільно вважає Сергій Малявко.

Він розповів, що за результатами дослідження проб води, виявлені серйозні проблеми. Вода з колодязя – не відповідає державним санітарним вимогам і непридатна для пиття.

– Там кишкова паличка через вигрібні ями приватного сектору. Навіть якщо почистимо колодязь – водна знову буде непридатна. І заглибити його не має сенсу, бо поверхневі води все одно забруднені, – доповів керівник підприємства.

Також він додав, що у воді зафіксовані перевищення вмісту марганця, що теж несе загрозу здоров’ю людей.

Вирішити питання планується прокладанням труби від найближчої колонки. За словами Сергія Малявка, потрібно прокласти 50 метрів труб і встановити нову сучасну колонку. Одна така вже стоїть біля П’ятницької церкви. Інша буде біля Іллінської.

Втім, начальник управління ЖКГ Ярослав Куц зауважив, що для таких робіт потрібен дозвіл Міністерства клуьтури, оскільки це – територія національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колодязь #Болдина гора #Іллінська церква #Сергій Малявко #Чернігівводоканал #колонка
Оголошення
live comments feed...