Вчительки з Чернігова та Сновська увійшли до ТОП-50 найкращих освітян України

Вчительки з Чернігова та Сновська увійшли до ТОП-50 найкращих освітян України, Дмитро Пономаренко

Двоє вчительок з Чернігівщини братимуть участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка існує з 2017 року та була створена громадською спілкою «Освіторія».

До ТОП-50 найкращих освітян України увійшли Людмила Безсмертна з Чернігова та Алла Єрмоленко зі Сновська.

Вони як вчителі, що застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері та виховують громадян світу, претендують на250 тисяч гривень у рамках премії Global Teacher Prize Ukraine.

Вчительки з Чернігова та Сновська увійшли до ТОП-50 найкращих освітян України, фото-1

Людмила Безсмертна, вчителька англійської мови у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3

Отримала звання «Відмінник освіти України». За її плечима участь у програмі «Українські лідери європейської освіти» та друк статті «Interactive methods» у газеті English. Серед її учнів є з десяток фіналістів міжнародного конкурсу FLEX, котрі навчалися в школах США, дехто з них вже навчається там в університетах. Також Людмила представляла Чернігівську область на семінарі Британської Ради для вчителів англійської мови.

«Найбільш значущими для мене є визнання та подяка від моїх учнів і батьків, їхнє бажання піти моєю стежиною педагога, визнання, що мій предмет їм потрібний, що «пройшовши через мої руки», вони отримують впевненість у собі і не соромляться розмовляти з іноземцями та подорожувати різними країнами».

Вчительки з Чернігова та Сновська увійшли до ТОП-50 найкращих освітян України, фото-2

Алла Єрмоленко, вчителька всесвітньої історії, громадянської освіти, історії України та правознавства у Сновській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1

Працює над питанням «Формування інформаційної компетентності на уроках історії в процесі використання візуальних джерел інформації в поєднанні з ІКТ». Має власні авторські доробки на цю тему. Її учні є переможцями всеукраїнських конкурсів-захистів наукових робіт від МАН. Має нагороди від Верховної Ради України та Міністерства освіти і науки України.

«Школа повинна навчити дитину реагувати на зміни, розуміти, які процеси відбуваються в навколишньому світі. Ключовими навичками для цього повинні стати знання і розуміння технологій, здатність вижити в щільно заселеному і часто токсичному інформаційному полі, уміння концентрувати й утримувати увагу в умовах постійного інформаційного перевантаження».

Зазначається, що переможця премії мають оголосити у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня.

освіта вчителі премія рейтинг ТОП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
277 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии