• Головна
  • Готуватимуть спеціалістів для закладів громадського харчування: на Чернігівщині відкрили навчально-практичний центр
14:42, 2 вересня 2020 р.

Готуватимуть спеціалістів для закладів громадського харчування: на Чернігівщині відкрили навчально-практичний центр

Готуватимуть спеціалістів для закладів громадського харчування: на Чернігівщині відкрили навчально-практичний центр

1 вересня на базі ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області» відкрили Регіональний навчально-практичний центр з підготовки кадрів для сфери громадського харчування.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Центр позиціонують як сучасний підрозділ ліцею, де здобувачі професійних кваліфікацій кухаря й кондитера набуватимуть практичних навичок роботи за новітніми виробничими технологіями у сфері громадського харчування.

– Відкриття цього напрямку сприятиме підвищенню якості у підготовці кваліфікованих працівників. Важливо, що учні будуть отримувати повноцінну практичну частину, що надалі допоможе у працевлаштуванні, – сказав заступник голови ОДА Андрій Подорван.

Готуватимуть спеціалістів для закладів громадського харчування: на Чернігівщині відкрили навчально-практичний центр, фото-1

Центр створений в рамках реалізації заходів, визначених Планом розвитку професійно-технічної освіти Чернігівщини на 2019-2021 роки. Для організації роботи навчального центру придбали спеціалізоване обладнання та техніку, обладнали спеціальні навчальні аудиторії та класи. Для цього ліцей витратив 1,2 млн грн власних надходжень, а також отримав дофінансування з обласного бюджету в розмірі 168 тис. грн.

- Це вже другий навчально-практичний центр у цьому навчальному закладі, перший відкрили у 2018 році за кошти державної програми для практичної підготовки кадрів зі зварювальних технологій. Наразі заклад планує третій навчально-практичний центр з підготовки автослюсарів та трактористів, - повідомив Андрій Подорван.

Готуватимуть спеціалістів для закладів громадського харчування: на Чернігівщині відкрили навчально-практичний центр, фото-2

Навчально-практичний центр складається з навчальної аудиторії з мультимедійним обладнанням та 2-х навчальних приміщень для відпрацювання практичних навичок на сучасному обладнанні.

Керівник Ніжинського професійного аграрного ліцею Микола Лосина повідомив, що на 1 курс цього року зараховано 265 учнів. Всього ж у закладі здобувають освіту понад 500 дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальний центр #Ніжин #ПТУ #кухарі #кондитери #програма
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...