• Головна
  • Житель Чернігівщини заплатив за новосілля 137 000 грн, бо забув про своїх двох доньок
11:41, 3 вересня 2020 р.

Житель Чернігівщини заплатив за новосілля 137 000 грн, бо забув про своїх двох доньок

Житель Чернігівщини заплатив за новосілля 137 000 грн, бо забув про своїх двох доньок

Мешканець Бобровицького району Чернігівщини, який протягом тривалого часу накопичив 86-тисячний аліментний борг перед двома доньками, зміг пересвідчитися у силі примусових заходів, а саме занесення фахівцями юстиції особистих даних несумлінних батьків до Єдиного реєстру боржників https://erb.minjust.gov.ua/.

Про це повідомляєПівнічно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Перебування у публічному антирейтингу створює для громадян ряд незручностей, зокрема унеможливлює укладання будь-якої угоди з відчуження майна. 

«Батько був впевнений, що, дочекавшись повноліття дівчат, покладені на нього аліментні зобов’язання втратять свою актуальність. Проте мріям чоловіка не судилось збутися, адже заборгованість та правові санкції стосовно боржників по аліментах не зникають з часом. Наздогнали громадянина примусові заходи, коли той прийшов до нотаріуса оформити придбання нерухомості. Батькові відмовили у здійсненні правочину, адже нотаріус знайшов прізвище клієнта у Єдиному реєстрі боржників», – зазначила начальниця управління Ірина Свистун.

Очільниця додала, що нерухомість неплатник все ж таки переоформив, але після того, як у повному обсязі погасив заборгованість перед своїми дітьми, яка вже сягнула 137 тисяч гривень: 86 тисяч гривень – основного боргу, 43 тисячі – штраф за несвоєчасну сплату та більше як 8 тисяч гривень – виконавчого збору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аліменти #борг #квартира #новосілля #нотаріус #обмеження
Оголошення
live comments feed...