
08:37, 4 вересня 2020 р.
Через кілька днів один з районів Чернігівщини переходить в червону зону карантину: інші міста в помаранчеву та жовту

7 вересня, в Україні запроваджують нове епідемічне зонування строком на два тижні. Відповідне рішення ухвалила Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це на своїй Facebook-сторінці повідомляє міністр кабінету міністрів Олег Немчінов.
За новим зонуванням Бобровицький район опиняється у червоній зоні карантину. Ніжин, Ніжинський та Носівський райони - у помаранчевій.
Чернігів разом з Прилуками будуть у жовтій зоні, так як і Борзнянський, Варвинський, Городнянський, Ічнянський, Козелецький, Куликівський, Сновський, Срібнянський та Талалаївський райони.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення