• Головна
 • ЮРІЙ ТАРАСОВЕЦЬ та 10 перших осіб у списку до міської ради від партії «Слуга Народу»
АКТУАЛЬНО
11:01, 20 вересня 2020 р.

ЮРІЙ ТАРАСОВЕЦЬ та 10 перших осіб у списку до міської ради від партії «Слуга Народу»

АКТУАЛЬНО

Чернігівський обласний осередок партії «Слуга Народу» проголосував за кандидата на посаду Чернігівського міського голови та за список кандидатів до міської ради. Після реєстрації кандидатів розпочнуться передвиборчі перегони.

Перша частина конференції відбулася 18 вересня у конференц-залі екоготелю«ШишкіNN».

Павло Халімон, голова Чернігівського обласного осередку партії, народний депутат України відкрив засідання:

“Що таке «Слуга народу»? Це не популізм і це не бренд. «Слуга Народу» політична сила, яка сьогодні формує світогляд. Вона нас об’єднує не за критеріями, а за спільним баченням сьогодення, життя.”

На своїй сторінці в фейсбукЮрій Тарасовець повідомив, що його кандидатуру підтримали одноголосно.

Остаточне рішення ухвалили після проведення десятків зустрічей з чернігівцями. Побувавши в усіх мікрорайонах міста та побачивши сотні проблем, з якими кожного дня зустрічається більшість містян бачу, що місто потребує реальних, а не косметичних змін. Чітко знаю, чого зараз потребує Чернігів для швидкого та ефективного розвитку.

Юрій Миколайович вважає, що чернігівці можуть спокійно доручити розбудову міста йому та команді однодумців, яка зібралася. Також продовжується розробка програми “Чернігів це Ти!”.

“Деякі пропозиції, які ми отримали від наших земляків уже ввійшли до Програми. Вони будуть обов’язкові до виконання майбутнім депутатам міської ради від партії «Слуга народу», та мені, як міському голові, у разі перемоги на місцевих виборах!, наголосивТарасовець.

У публікаціях на сторінці Юрія Тарасовця у фейсбук можна буде ознайомитися з програмою «Чернігів це Ти!»: https://www.facebook.com/YuriiTarasovets/

Перша десятка списку «Слуги Народу» до Чернігівської міської ради:

 1. Юрій Тарасовець
 2. Олена Стрілець
 3. Максим Черненок
 4. Катерина Демченко
 5. Наталія Романовська
 6. Віталій Панченко
 7. Сергій Берестовий
 8. Олександр Зуб
 9. Олена Радіонова
 10. Кіра Копелева

Влада на місцях має бути у руках чесних та відповідальних людей, які не бояться взяти на себе персональну відповідальність. Так вважає Наталія Романовська, делегатка конференції. Такий досвід для неї новий, адже ніколи не мала відношення до політичного життя міста, займалася розвитком місцевої швейної фабрики «Елегант».

Мене часто запитують: для чого ти йдеш, що можеш дати? Я нічого не йду давати чи брати. Я йду допомогти. Моя головна ціль як жінки-підприємця розвивати наше місто, регіон, країну. Україна моя країна. Чернігів моє місто. Я впевнена, що у нас все вийде!”, завершила свій виступ Наталія під час оголошення першої десятки кандидатів до міської ради.

На конференції виступали народні депутати України від Чернігівської області. Серед них був Валерій Зуб: “Із місцевих виборів, місцевих депутатів формується основа для держави. Якщо ми зможемо створити спільну команду (від сільської до обласної рад) на чолі з Президентом, то зможемо реалізувати все заплановане”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...