Які переваги гібридних автомобілів?

Які переваги гібридних автомобілів?, фото-1

Завдяки своїм перевагам гібридні машини з кожним роком стають все більш популярними. Вам цікаво, чи варто купувати Гібрид Лексус?

Привід гібридного автомобіля базується на двох двигунах - внутрішнього згоряння та електричному. Вони можуть працювати разом або окремо. Як і в якій кількості використовується електричний агрегат, залежить від моделі автомобіля. В даний час на ринку ми можемо вибирати між серійними, паралельними та послідовно-паралельними гібридами.

У серійному гібриді бензиновий двигун не підключений до ведучих коліс. Його завдання - привести в дію генератор енергії, який використовує електричний агрегат. У паралельному гібриді двигун внутрішнього згоряння діє як основний агрегат, а електричний лише підтримує його. У свою чергу, послідовно-паралельний гібрид розподіляє потужність двигуна внутрішнього згоряння між двома електричними. Завдяки планетарному механізму ви отримаєте найкращу енергію в тій чи іншій ситуації.

Переваги гібридних автомобілів

Менша витрата палива - це головна перевага такого приводу і часто є основним критерієм для водіїв. Завдяки наявності електродвигуна вам не потрібно платити багато за пальне.

Економічна міська їзда – Лексус Гібрид ідеально підходять для міст. Електродвигун дозволяє їздити майже без використання палива. Це дуже важливо під час руху в заторах. З двигуном внутрішнього згоряння витрата палива найбільша при запуску. Завдяки гібридному блоку ви можете цього уникнути. Витрата палива в місті зазвичай становить 3-4 літри на 100 км.

Відновлення енергії - гібридний привід завжди буде спрямований на відновлення енергії. Наприклад, при гальмуванні спочатку активується відновлення сил. В результаті електродвигун відновлює енергію (діє як генератор), тобто заряджає акумулятори. Такі заряджені акумулятори будуть використовуватися для подальшої їзди.

Рекуперація - відновлення енергії від гальмування також зменшує знос гальмівних дисків та колодок. Завдяки цьому вам доведеться замінювати ці деталі набагато рідше.

Менше шуму - гібридний автомобіль набагато тихіший, ніж суто двигун внутрішнього згоряння. Ви оціните це як в заторах, так і на подальших маршрутах. Відсутність шуму в салоні дозволяє набагато краще зосередитися на водінні. До того ж їхати в тиші набагато зручніше.

Можливі великі відстані для подорожі на електродвигуні - розеткові гібриди забезпечують комфорт тривалої їзди на електродвигуні.

Екологія - гібридний автомобіль Лексус екологічний. Встановлені в ньому двигуни викликають значно менший викид вуглекислого та інших шкідливих газів. Це має велике значення головним чином у міському водінні. Гібридні автомобілі та їх екологічне водіння сприяють боротьбі зі смогом.

Сучасна автомобільна промисловість шукає нові та кращі рішення. Технологія дозволяє використовувати електричні агрегати, безпечні для навколишнього середовища. Гібридні автомобілі Лексус - відмінне рішення для водіння містом. Придбання такого транспортного засобу - хороший крок на майбутнє, адже використовуваний в ньому привід дозволяє зменшити викиди шкідливих для навколишнього середовища речовин і шуму. З часом такі машини, безумовно, стануть популярнішими в Україні. Продажі гібридних автомобілів значно зросли за останні роки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
298 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии