У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського

19 жовтня, у Чернігові на вулиці Шевченка урочисто відкрили новий корпус Чернігівської музичної школи №1 імені Вільконського. Його будівництво тривало з 18 серпня 2018-го року.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Будували новий корпус за умов співфінансування міського та державного бюджетів. За словами чернігівського міського голови, з міського бюджету на це витратили 8,4 млн грн, а з державного бюджету - 6,2 млн грн. Також він зазначив, що державні кошти були спрямовані на цей об'єкт зусиллями тодішнього народного депутата України Сергія Березенка.

У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського, фото-1 У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського, фото-2 У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського, фото-3 У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського, фото-4

Також Владислав Атрошенко відзначив, що на тій території була незаконно збудована баня. Порозумівшись з її власником місцева влада без конфліктів знесла будівлю, і на її місці планує створити сквер з відкритим концертним майданчиком.

Нову будівлю з основною з’єднали переходом, а саме легкою конструкцією з вітражних систем. У новому корпусі наявні 25 музичних класів та зал для хорового співу.

У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського, фото-5 У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського, фото-6 У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського, фото-7 У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського, фото-8

Площа забудови складає 301,4 кв.м, а загальна площа її приміщень - 620 кв.м. За рахунок другого поверху нове приміщення вдвічі більше, ніж колишнє.

Крім того, в рамках цього проєкту були закуплені меблі й деякі музичні інструменти.

Нагадаємо, що раніше на місці нового корпусу розташовувався старий одноповерховий будинок, де теж проводили заняття. Він був аварійний і не задовольняв потреби, оскільки кількість бажаючих займатися мистецтвом постійно збільшувалася.

музична школа відкриття будівництво співфінансування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
157 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии