Ярослав КУЦ і Ніна ЛЕМЕШ відвідали будівництво нового міні-скверу на Масанах

У мікрорайоні Масани біля будинку №36 по вулиці Незалежності продовжуються роботи з облаштування нового міні-скверу. До цього тут була зелена зона, на якій паркувалися автомобілі, вона була невпорядкована. Зараз тут поклали бруківку, застелили газон, встановили лавочки, висаджують дерева і невеличкі кущі. Невдовзі тут з’явився красивета зручне місце відпочинку.

Кілька днів тому місце проведення робіт відвідали кандидати в депутати обласної ради від партії «Рідний дім»: заступниця Міністра молоді та спорту України Ніна ЛЕМЕШ та начальник управління ЖКГ міської ради Ярослав КУЦ.

– Це частина програми з будівництва міні-скверів у спальних районах Чернігова, яку ми почали реалізовувати цьогоріч і будемо продовжувати наступними роками. Тепер, приміром, мамам не потрібно виїжджати з мікрорайону, аби прогулятися з маленькими дітьми, –розповів про виконувані роботи Ярослав КУЦ.

Заступниця Міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш наголошує:

– Чернігів сьогодні – одне з тих обласних міст, що розвивається дуже швидкими темпами, і це видно по конкретним результатам. Житлово-комунальне господарство є однією з визначальних галузей, що суттєво впливає на темпи цього розвитку, завдяки якому з’являються нові парки та газони, висаджуються дерева. Ця робота здійснюється системно, вдумливо і охоплює все місто – і центр, і спальні райони, і околиці.

Ярослав КУЦ і Ніна ЛЕМЕШ відвідали будівництво нового міні-скверу на Масанах, фото-1

Завдання, які ставить міський голова перед своєю командою: робити місто комфортним, зручним і затишним. Щоб продовжувати цю роботу, політична партія «Рідний дім», лідером якої є Владислав Атрошенко, йде на вибори.

– Ярослав КУЦ є саме тією людиною, яка виконуючи роботу на своїй посаді,зарекомендувала себе як керівник професійний, відповідальний і вимогливий. Результати його роботи ми бачимо сьогодні в тих яскравих парках, скверах, що прикрашають Чернігів, – поділилася своїми думками заступниця Міністра молоді та спорту України.

25 жовтня прийдіть на вибори, проголосуйте за партію «Рідний дім» в обласну, міську та районні ради, а також підтримайте на посаду міського голови Владислава Атрошенка.

Ніна ЛЕМЕШ закликала чернігівців:

– Для мене, як кандидата у депутати обласної ради, а я очолюю список партії «Рідний дім», дуже важливо – якою буде команда, яку ми сформуємо в обласній раді. Тому звертаюся до чернігівців з проханням підтримати своїми голосами Ярослава КУЦА.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
156 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии