• Головна
  • Новий стінопис у Чернігові. На Масанах
09:51, 3 листопада 2020 р.

Новий стінопис у Чернігові. На Масанах

Новий стінопис у Чернігові. На Масанах

Багатоповерхівку на вулиці Незалежності у Чернігові прикрашають малюнком. Над муралом працює відразу троє художників, повідомили у Чернігівській міській раді.

Житловий будинок на Масанах прикрасить стінопис з петриківським розписом у сучасній інтерпретації. Робота вже почалася – контури майбутнього зображення чітко проглядаються.

Ескіз обирали з кількох варіантів. Під час зустрічей з мешканцями майбутній малюнок обговорювали чиновники. У підсумку внесли лише одну зміну – фон зробили світлішим, ніж планувалося від початку.

Зображення – поєднання класичного петриківського розпису з сучасними мотивами. Це авторська інтерпретація українських візерунків.

Знизу буде об’ємна геометрична українська мозаїка, а персонаж ніби левітує над нею. У Чернігові мурал у такій техніці буде першим.

Фінансування робіт відбувається за рахунок державного бюджету – в рамках проєкту утеплення стіни будинку.

Наразі на місці працює три художники – двоє киян (один з них – автор ескізу, уродженець Чернігівської області) та чернігівець. Роботу мають закінчити до 20 листопада.

Спочатку повністю завершать зображення на лівій частині стіни, а потім перемістять обладнання і продовжать малюнок на правій.

Стіна будинку з новим муралом виходить як раз на новий сквер у мікрорайоні «Масани», облаштування якого завершене буквально днями.

За словами митців, погода на фарбу німецького виробництва не впливає. Навпаки, навіть добре коли вона наноситься при низьких температурах. Обіцяють, що стінопис не менше 10 років не буде тьмяніти чи вигорати на сонці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мурал #стінопис #Масани
Оголошення
live comments feed...