• Головна
  • У Чернігові протестували проти дистанційного навчання для дітей
09:55, 5 листопада 2020 р.

У Чернігові протестували проти дистанційного навчання для дітей

У Чернігові протестували проти дистанційного навчання для дітей

Вчора, 4 листопада, біля Чернігівської міськради зібрався мітинг батьків школярів проти дистанційної форми навчання у школах.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Поспілкуватися з батьками, які вимагали повернути учнів 5-х - 11-х класів до навчання у стінах шкіл та відвідування гуртків. До них вийшов начальник управління освіти Василь Білогура та заступник міського голови Андрій Черненко. Вони повторили, що попередньо дистанційне навчання триватиме до 13-го листопада. Потім рішення у міській раді прийматимуть виходячи із кількості хворих.

«Дитя сидівши вдома, воно не набере таких знань, які йому дасть вчитель в школі. Дома воно сидить, батька чи мати будуть кричать на його, а воно все одне буде своє думать», - каже батько учениці 3-го класу Андрій Пацун.

На акцію протесту проти дистанційної форми навчання батьки вийшли втретє. На цей раз, зібралося 24 учасники.

«Якщо держава відправляє дітей на дистанційну освіту, вона має забезпечити цю освіту, так? Інтернет стабільний, робоче місце, комп’ютер. Держава цього не зробила. Тому ми проти», - розповіла співорганізаторка акції Людмила Цвєтаєва.

Василь Білогура сказав, що освітній процес триває і всі учні у Чернігові здобувають освіту.

« Змінився режим роботи і форма роботи. Близько у 30-ти дітей весною не було технічних засобів для спілкування. Для яких було забезпечено надання матеріалу в друкованому вигляді і спілкування в друкованому вигляді », -  каже начальник управління освіти.

Серед претензій до дистанційного навчання батьки називають велику кількість завдань на самоопрацювання та малу кількість онлайн-занять. Якщо вчителі не проводять начитку щонайменше 30% матеріалу, Василь Білогура радить звертатися до керівників навчального закладу. Каже, перехід на дистанційну форму навчання певних класів був необхідним.

«На межі зриву взагалі будь-якого освітнього процесу ми були в 3-й школі та в 22- му ліцеї. Якби не було прийнято вчасно рішення, то ми б могли прийти до того, що всі б закрилися на самоізоляцію», - повідомив начальник управління освіти міськради.

Про психологічні особливості дистанційного навчання розповіла психологиня Світлана Ющенко

«Велике навантаження лягає саме на вчителів. Коли працюють дистанційно, то дуже легко дитина може вийти з цього зв’язку, відволіктися. На тому ж самому уроці. Тобто треба продумувати інтенсив, який буде допомагати дитині повертатися. Знімати напругу – це найголовніше для батьків», - сказала вона.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протест #мітинг #дистанційне навчання #школи #учні
Оголошення
live comments feed...