• 4 золоті медалі для хлопців з Чернігівщини: результат всеукраїнської першості з бойових єдиноборств
13:40, 6 листопада 2020 р.

Минулими вихідними, з 30 жовтня по 1 листопада, на легкоатлетичному манежі Київської обласної ШВСМ відбувався чемпіонат України з бойових єдиноборств «Комбат самозахист ІСО». В ньому взяли участь 438 представників спортивних клубів з 17 регіонів України, зокрема і з Чернігівської області.

Про це повідомляє Департамент з питань сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Поєдинки відбувалися в різних вікових та вагових категоріях за розділами: сейф-поінт, комбат: к-1, s-1, к-1 лайт, s-1 лайт, тотал-комбат, allstyle, фрі-бокс та грепплінг. Все це проходило на чотирьох спортивних майданчиках: двох татамі, професійному боксерському та юніорському рингах.

4 золоті медалі для хлопців з Чернігівщини: результат всеукраїнської першості з бойових єдиноборств, фото-1

В результаті змагань, команда Чернігівської області здобула чотири золоті нагороди серед дорослих.

Чемпіонами України стали Денис Доценко (вагова категорія 60 кг) та Андрій Картавенко (вагова категорія 75 кг). Вони стали переможцями в розділах К-1 та муей-тай.