• Головна
  • Магазини Чернігова, які ігнорують коронавірус, попередять. А потім – оштрафують
11:04, 12 листопада 2020 р.

Магазини Чернігова, які ігнорують коронавірус, попередять. А потім – оштрафують

Магазини Чернігова, які ігнорують коронавірус, попередять. А потім – оштрафують

Заступник міського голови Андрій Черненко та керівник комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький отримали доручення активізувати роботи з підприємцями.

В умовах червоної карантинної зони далеко не усі чернігівці притримуються рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. Зокрема – обов’язкове носіння масок та використання дезінфекторів у закладах торгівлі чи надання послуг.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко звернувся до підлеглих, аби вони нагадали бізнесу про необхідність виконувати правила безпеки.

– Мети оштрафувати підприємця немає. Достатньо зауваження. І письмова фіксація. А потім, якщо неадекватна реакція – тоді вже заходи фінансового характеру, – попросив міський голова.

Також розглядається ініціатива провести спільну зустріч з директорами найбільших закладів та мереж.

– Ми не залякуємо, а працюємо з директорами і пояснюємо: працюйте, платіть зарплату, але якщо не будете виконувати заходів безпеки – захлинемося по медичному напрямку і отримаємо загальний локдаун. І зачинимо усі, в тому числі і ваші, заклади. Сьогодні у вас незручності, а завтра всі взагалі зупиняться, – звернувся до бізнес-середовища Владислав Атрошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#магазини #карантин #штраф
Оголошення
live comments feed...