Чернігівський театр отримає кошти на прем’єру

Чернігівський театр отримає кошти на прем’єру, Сергій Кириченко

Не зважаючи на усі карантинні обмеження та труднощі у роботі закладів культури в умовах коронавірусної пандемії, робота в Чернігівському облмуздрамтеатрів триває.

Зокрема, ґрунтовна робота була проведена щодо налагодження співпраці з Українським культурним фондом з метою отримання театром грантових коштів на постановку вистави «Небезпечні зв'язки» за романом Шадерло де Лакло.

Відбір грантоотримувачів здійснювався у декілька етапів. На першому етапі відбувся технічний відбір поданого пакету документів. Наступним кроком було експертне оцінювання проєктної пропозиції і після отримання позитивної оцінки тривав кропіткий переговорний процес погодження рішення експертних рад Дирекцією Фонду.

Після підписання договору про надання гранту інституційної підтримки, колектив театру готовий приступити до роботи над реалізацією цього мистецького проекту.

В театрі сподіваються на створення сприятливих умов для роботи і бажають режисеру-постановнику, заслуженому артисту України Андрію Бакірову та всій творчій команді, задіяній у постановці вистави «Небезпечні зв'язки», успішної реалізації проєкту.

театр грант Український культурний фонд Небезпечні зв'язки Шадерло де Лакло Андрій Бакіров
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
180 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии