• Головна
  • У Чернігові – новий керівник СБУ
12:22, 14 листопада 2020 р.

У Чернігові – новий керівник СБУ

Учора, 13 листопада на сайті президента оприлюднено укази про звільнення та призначення начальника управління Служби безпеки України в Чернігівській області.

Спершу Володимир Зеленський звільнив з посади начальника управління СБУ в Чернігівській області Павла Ревунова. Він був призначений на посаду зовсім недавно – у березні 2020 року.

А другим указом Зеленський призначив на цю посаду Євгена Нетужилова – 40-річного фахівця, який до цього очолював управління СБУ Криму.

Євген Нетужилов – уродженець Херсонської області, випускник Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (Харків). Після завершення навчання отримав кваліфікацію офіцера військового управління тактичного рівня.

З 2003 року працював у органах військової прокуратури на різних посадах від слідчого до заступника прокурора військової прокуратури Південного регіону.

На початку 2019 року пройшов навчання в службі зовнішньої розвідки України, а з листопада 2019 року очолював управління СБУ Криму (дислокація у Херсоні).

У Чернігові – новий керівник СБУ, фото-1

Згідно з декларацією за 2019 рік, одружений, пара виховує двох синів.У власності родини – квартира в Одесі (133,5 кв.м.), автомобіль LEXUS 2007 року випуску. Це майно записано на дружину Євгена Нетужилова.

Також Олена Захарченко-Нетужилова володіє частками у кількох юридичних особах, які станом на момент подачі декларації оцінювалися у майже 6 мільйонів гривень. Крім того родина задекларувала 2 мільйони гривень готівкою. А дохід дружини від підприємницької діяльності склав за 2019 рік майже 1,5 мільйони гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СБУ #Євген Нетужилов
Оголошення
live comments feed...