• Головна
  • Знову вибори. У Чернігівській області 17 січня будуть обирати мера Новгорода-Сіверського
13:20, 17 листопада 2020 р.

Знову вибори. У Чернігівській області 17 січня будуть обирати мера Новгорода-Сіверського

Знову вибори. У Чернігівській області 17 січня будуть обирати мера Новгорода-Сіверського

У Центральній виборчій комісії назвали області, в яких пройдуть повторні місцеві вибори. Наразі у списку чотири регіони.

На початку 2021 року у населених пунктах в чотирьох областях України відбудуться повторні місцеві вибори. Конкретні дати голосування визначені вже у двох з них.

У повідомленні ЦВК зазначається, що повторні вибори пройдуть у Київській, Вінницькій, Чернігівській та Сумській областях.

Зокрема, 17 січня 2021 року відбудуться вибори міського голови Новгорода-Сіверського після смерті від коронавірусу обраного на виборах 25 жовтня Олега Бондаренка.

У Борисполі, де переобраний міський голова також помер від COVID, повторне голосування відбудеться 31 січня 2021 року. Окрім того, у Броварах обиратимуть мера та депутатів міської ради, а в Уланівці переобиратимуть сільського голову. Дата голосування у цих населених пунктах ще не призначена.

Не призначено дату перевиборів також і в Конотопі, обраний мер якого помер від коронавірусної інфекції 16 листопада.

Нагадаємо, що діючий міський голова Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко переміг 25 жовтня, набравши 2931 голос. Найближчого конкурента він випередив на 567 голосів. За 4 дні після голосування Олег Бондаренко помер у лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #Новгород-Сіверський #Олег Бондаренко
Оголошення
live comments feed...