Чернігівське тролейбусне управління отримає 20 млн за рахунок майбутньої реконструкції підстанцій

Чернігівське тролейбусне управління отримає 20 млн за рахунок майбутньої реконструкції підстанцій, Сергій Кириченко

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради перерозподілив кошти, закладені у Програму розвитку електротранспорту Чернігова. Документ розрахований на 2018-2022 роки.

Через коронавірус ЧТУ недоотримало значну кількість коштів у 2020 році (у березні-квітні тролейбуси працювали у режимі спецперевезень, а восени возять пасажирів лише за кількістю сидячих місць). Саме дохід від продажу квитків – основне надходження підприємства. А основні витрати, зокрема, на заробітну платню та оплату за електроенергію, перевищили надходження

Через це Чернігівське тролейбусне управління недорахувалося значних коштів. Економісти порахували: за умови подовження карантину у 2021 році підприємство недоотримає майже 38 мільйонів гривень. Це загрожує роботі ЧТУ і неможливістю виконувати функції з перевезення пасажирів. Також під питанням – виплата зарплат працівникам.

З огляду на це члени виконкому внесли зміни до Програми розвитку електротранспорту Чернігова – заплановані на 2022 рік на ремонт тяглових підстанцій 20 мільйонів гривень надійдуть до ЧТУ раніше – у 2021 році.

Таким чином, наразі на ремонт підстанцій на 2022 рік фінансування не передбачене. Разом з тим, у 2021 році було закладено також 20 мільйонів на ці цілі. Цю суму навіть збільшили на 4,7 мільйони за рахунок 2020 року. Їх не встигли використати зараз, тож перенесли на наступний рік. Загальний обсяг видатків міського бюджету Чернігова за Програмою залишається без змін.

ЧТУ фінанси бюджет підстанції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
494 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии