Чернігівська область – серед лідерів за темпами поширення коронавірусу

Чернігівська область – серед лідерів за темпами поширення коронавірусу

Динаміка зростання кількості зареєстрованих інфікувань коронавірусом у Чернігівській області одна з найвищих в Україні. Про це заявив міський голова Чернігова, спираючись на дані Ради з національної безпеки та оборони (РНБО).

Зважаючи на невелику кількість населення (менше 1 мільйона) на Чернігівщині, наша область за кількістю хворих – внизу списку.

Але якщо перерахувати показник з розрахунку на 100 тисяч населення, то Чернігівська область – серед лідерів.

Зокрема, чернігівський показник – 329 інфікованих на 100 тисяч жителів. Це 5–6 місце в Україні. Вище – Сумська (521), Запорізька (381), Черкаська області та Київ (383).

Цю інформацію підтвердила виконуюча обов’язки начальника управління охорони здоров’я Ольга Малець. За її спостереженнями інтенсивність поишрення COVID-19 перемістилася з західних областей – в центральні та північні регіони України.

– Останніми днями міністр охорони здоров’я говорить про те, що виліковується від коронавірусу більше, ніж виявляють нових хворих. А у нас традиційно захворівших більше, ніж одужавших, – зазначила вона.

Вона навела цифри. Якщо протягом минулого тижня цифра захворівших за попередніх 14 днів була на рівні 1285 людей, то станом на 3 грудня – 1525.

Втім, проблем з кількістю вільних ліжко-місць у чернігівських лікарнях наразі немає.

– Дуже важливим є показник «група госпітальних хворих». Зараз у нас заповнені 55–60 % ліжок з наявних 430. Ми можемо збільшити їхню кількість і понизити відсоток до 50 %, але наразі гострої потреби в цьому немає, – пояснила Ольга Малець.

коронавірус COVID-19 статистика Ольга Малець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4896 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии