Підтоплень на вулиці Рокоссовського не буде? У Чернігові реконструюють дощевідводи

Підтоплень на вулиці Рокоссовського не буде? У Чернігові реконструюють дощевідводи, Олександр Гавриленко

Біля міської стоматполіклініки виконується друга черга реконструкції проблемного підземного дощевідводу. Реконструкція зливової каналізації триває в районі вулиці Некрасова. Допоки погода дозволяє на ній виконують демонтаж старих труб на місці "контрухилу" і готують основу під укладку нових труб і нових колодязів.

Таку інформацію повідомила пресслужба міської ради.

Мета цих робіт - зменшити підтоплення дворів і будинків на "Електроні" та "Малому проспекті". Передбачається збільшити пропускну здатність колектора. Зокрема, поблизу міської стоматполіклініки для усунення «контрухилу» – провести вирівнювання його траси. Крім того, будуть замінені існуючі оглядові колодязі та збудовані додаткові. Проєктом також передбачається гідродинамічне очищення існуючих трубопроводів та колодязів.

У результаті реконструкції пришвидшиться процес відводу води після рясних дощів: в приватному секторі, зокрема по вулиці Тракторній, не підмиватимуться подвір’я та городи, а поблизу «Електрону» на вулиці Рокоссовського швидше розсмоктуватимуться калюжі.

Усі роботи у місті проводяться комплексно, тож після завершення земельних робіт буде відновлено тверде покриття дороги вул. Некрасова, вздовж якої, власне, і йде ділянка «ливнівки», що реконструюється. Асфальт тут зроблять в наступному році, давши ґрунту після земляних робіт рік на додаткову усадку.

Підтоплень на вулиці Рокоссовського не буде? У Чернігові реконструюють дощевідводи, фото-1 Підтоплень на вулиці Рокоссовського не буде? У Чернігові реконструюють дощевідводи, фото-2 Підтоплень на вулиці Рокоссовського не буде? У Чернігові реконструюють дощевідводи, фото-3 Підтоплень на вулиці Рокоссовського не буде? У Чернігові реконструюють дощевідводи, фото-4 Підтоплень на вулиці Рокоссовського не буде? У Чернігові реконструюють дощевідводи, фото-5
каналізація водовідведення дощовідведення підтоплення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
151 просмотр в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии