Для школярів Чернігова можуть зробити картки на харчування та проїзд, а для батьків – електронний щоденник

Для школярів Чернігова можуть зробити картки на харчування та проїзд, а для батьків – електронний щоденник, Сергій Кириченко

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму «Безпечний заклад освіти». В її рамках передбачена реалізація кількох інноваційних проєктів, повідомили у Чернігівській міській раді.

Міську програму, яка покликана створити більш безпечні умови у закладах освіти та убезпечити комунальне майно від вандалізму та крадіжок, ухвалили 1 грудня депутати на сесії міської ради.

Зокрема, документом заплановано улаштування автоматичних систем протипожежного захисту та охоронної сигналізації з подальшою передачею сигналів на пульт централізованого спостереження

Ще одна ініціатива – контроль доступу учнів і персоналу закладу до будівлі школи та влаштування зовнішньої та внутрішньої системи відео спостереження та диспетчерського пункту, з подальшою передачею сигналів на пульт поліції.

Передбачене і запровадження електронного щоденника, який дозволяє контролювати освітній процес як з боку адміністрації, так і батьків.

Крім того, можливе втілення окремих соціальних послуг для учнів, а саме – використання індивідуальних учнівських карток-перепусток, які дозволять розраховуватись за харчування та за пільговий проїзд у міському транспорті.

Загальний обсяг коштів міського бюджету на виконання програми орієнтовно складатиме загалом 50 млн грн на 4 роки.

школи безпека проїзна карта електронний щоденник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1464 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии