Через пандемію у Чернігові працюватиме лише один пункт обігріву для безхатьків

Через пандемію у Чернігові працюватиме лише один пункт обігріву для безхатьків

Офіційним пунктом обігріву в Чернігові цього року визначене тільки приміщення громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» (вул. Святомиколаївська, 33), що діятиме цілодобово.

Такі дані оприлюднила пресслужба міської ради.

Рішення пов'язане з тим, що у зв’язку з карантинними обмеженнями установи, заклади, комунальні підприємства міста працюють у закритому режимі, що унеможливлює їх відвідування сторонніми особами.

Але в разі покращення епідеміологічної ситуації питання щодо розгортання додаткових пунктів обігріву буде винесено на розгляд.

Водночас заклади та установи, на території яких раніше розміщувалися пункти обігріву, все-таки готуватимуться до роботи.

Так, передбачається, що вони мають:

  • визначити місця (приміщення) для обігріву в будівлях установ, організацій, закладів мешканців міста у разі низьких температур повітря;
  • підготувати позначки «Пункт обігріву» та здійснити інструктаж персоналу відповідального за їх функціонування;
  • знайти можливість зарезервувати запас ковдр та заварки чаю для осіб, що будуть потребувати обігріву (під час роботи пунктів обігріву).

Відповідно до вимог нормативних документів, пункти обігріву мають бути відкриті при зниженні температури повітря нижче - 15 °С.

пункт обігріву безхатьки бездомні коронавірус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
68 просмотров в августе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии